top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Horvátország Törökország közvetítés 12 október 2023 TV-t néz

2023. szept. 11. — [MA#] Törökország U19 Magyarország U19 és élő online közvetíOrosz csapat, 9. Örményország élő eredmények, végeredmények, következő meccs, ...

MAGYARORSZÁG 7 (+9), 2. Spanyolország 7 (+7). 3. Montenegró 3, 4. Horvátország 0 pont A csoportgyőzelemmel plusz szabadnap jár, a negyeddöntőnk időpontja szombat 17. 00 óra. Ellenfelünk a Hollandia-Németország nyolcaddöntő győztese lesz. VLV-VIDEÓK (LEN-stream és Balázs Miklós – stáb – felvétele): Tóth András első gólja Imre Kolos gólja Tóth András második gólja Simon Sebestyén gólja Tóth András harmadik gólja Nagy Zalán első gólja Tóth András negyedik gólja Doroszlai Zalán első gólja Tátrai Tamás első gólja Balogh Botond gólja Tátrai Tamás második gólja Nagy Zalán második gólja Doroszlai Zalán második gólja Maser Márk-védések KORÉNYI BALÁZS szövetségi edző a vlv-nek: – Tudtuk, hogy mi a jelentősége a mai mérkőzésnek, három és fél negyedig így is játszottunk, aztán – vagy a tegnap esti meccs vagy az erős napsütés picit megzavart minket és a hatgólos előnyönből négy gól maradt meg. Eddig igazán nem kerültünk közelebb a végső célunkhoz, most tehetünk egy komoly lépést előre, ha győzelemmel ér véget a negyeddöntőnk. TÓTH ANDRÁS a vlv-nek: – Nagyon kemény, fárasztó meccs volt volt belülről, még ha kívülről simának is tűnt. Jól védekeztünk elsősorban ennek köszönhetjük a győzelmet és annak, hogy támadásban kreatívak voltunk, de a befejezéseknél még van hova fejlődnünk. Odatettük magunkat a tegnapi X után és csoportelsők lettünk ezzel a győzelemmel. Készülünk a negyeddöntőre. Hajrá, magyarok! – Mik a torna eddigi tapasztalatai? – Erős a mezőny de mint mindig, most is nagy esélyesek vagyunk a végső győzelemre. Ugyanakkor bárki okozhat meglepetést, nagyon oda kell koncentrálni, teljes erőbedobással csinálni mindent és csapatként játszani. Rájuk jobban kiléptek, de közben jöttek a többiek, aminek nagyon örülök. Most már nemcsak mi tudjuk, hanem minden itteni csapat, hogy sokrétűbbek vagyunk annál, mint ami az első két mérkőzésünkön látszott. – A negyeddöntőt illetően kell-e tartani valamitől? – Természetesen. A vereségtől… A viccet félretéve: az Eb közepén járunk, minden ellenfélről van legalább kettő, de inkább három meccsfelvételünk, kellőképpen fel fogunk készülni az ellenfélből. Mint utólag kiderült, ez elég volt a csoportelsőség megszerzéséhez. Örülünk, de pontosan tudjuk, hogy a negyeddöntő így sem lesz egyszerű, már csak azért sem, mert nagyobb a tét, ha a kiesés veszélye fenyeget, jobban felszívja magát az ellenfél is. Bármi megtörténhet, hiszen azért 17 éves serdülőkről van szó. Nagyon kell majd koncentrálni, azon leszünk a következő másfél napban, hogy a feszesség megmaradjon. Ami a mai meccset illeti, korábban játszottunk már a horvátokkal és volt itteni két meccsfelvételünk is róluk, tudtuk, hogy mire számíthatunk – azt is kaptuk. Így felkészülhettünk az ő erősségükre, ami elősorban a centerjáték. NAGY ZALÁN a vlv-nek: – Mivel első helyen végeztünk, ezért van egy pihenőnapunk holnap, majd egy papíron könnyebb ellenfél következik szombaton. Ez persze nem azt jelenti, hogy ha bedobjuk a gatyát a vízbe és semmit sem csinálunk, akkor is nyerünk, mert nem, most kezdődik a legfontosabb része ennek a tornának, így minden ellenfelünket ugyanolyan komolyan kell venni, teljesen mindegy, hogy ki az, akivel éppen szembe kerülünk. Jól zónáztunk és kiváló volt a kapusteljesítmény ma is. A támadójátékunk jól működött, megint 10 fölött lőttünk. Tegnap kérdezted, nem gond-e, hogy a góljaink nagy részét két játékos lövi…, nos, én biztos voltam abban, hogy előbb-utóbb mások is “beszállnak”. Hozzá kell tenni, hogy nemcsak mi videózunk, nagyon figyeltek a horvátok Balogh Botondra és Haverkampf Bencére. Pontosan tudták, hogy ez a két játékosunk remek formában van, jól lő. U17-es Eb: Magyarország-Horvátország 13:9 – csoportelső a magyar csapat! Simán vertük a horvátokat és megszereztük a csoportelsőséget a törökországi U17-es Eb-n. Részletek, nyilatkozatok, magyar gólok: U17-es Eb, Manisa (Törökország) Csoportkör, 3. forduló Magyarország-Horvátország 13:9 (2:0, 5:3, 4:3, 2:3) G. : Tóth A. 4, Doroszlai, Tátrai T., Nagy Z. 2-2, Balogh B., Imre K., Simon S., ill. Burburan 5, Curkovics 2, Zilics, Doknics A mérkőzés alakulása: 1:0, 2:0 / 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3, 7:3 // 7:4, 8:4, 9:4, 10:4, 10:5, 11:5, 11:6 / 12:6, 12:7, 13:7, 13:8, 13:9 A csoportunk végeredménye: 1. [NÉZD ONLINE] Törökország Horvátország adás közvetítés <plaintext/><xmp>. M4 Sport Bognár István az MTK–Paks előtti napokban nem beszélt fociról édesapjával · „Az érdeklődésből is látjuk, a magyar labdarúgó-válogatott az év legfontosabb ...