top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Žižkov Olomouc živě 11.10.2023

23. 9. 2023 — 17:00 Vysočina Jihlava Zbrojovka Brno 3. 10:15 Sigma Olomouc B Příbram 3. [SLEDOVAT ŽIVĚ@] Opava Žižkov přenos živý 5 srpna 2023 5. 8.

Bajerův centr z přímého kopu domácí brankář Bartalský neudržel a odvrátil na roh. Z něj měli hosté velkou šanci, když se míč dostal k Banaczekovi, jehož střelu skvěle vyrazil Bartalský. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Žižkov - OlomoucRozehrávali hosté. Moughfire dostával centr do pokutového území hostů, obránci odvrátili na roh. Ten chytil brankář Drobisz. Žižkov zahrával přímý kop. Na centr Straceného žádný ze spoluhráčů nedoskočil. Sparta se tak rychle odvolala, že ani nebyl čas se na ni nějak připravovat, " směje se kouč. Zdroj: Deník/Michal Káva Olomouc by měla přijet v plné síle, pohárová soutěž je prestižní, protože z ní vede cesta do Evropy. "Olomouc chtěla hrát v reprezentační přestávce, takže k nám určitě přijede v kompletní sestavě. My do toho půjdeme stejně. I naše soutěž má pauzu, takže do toho jdeme naplno, " říká Šandera. Co by mohlo být hlavní žižkovskou silou? Nebát se! "Práce trenéra Jílka je v Olomouci vidět, nejsou nahoře v lize prvním rokem. Hostující Banaczek dostal hezký míč za obranu, ale byl v ofsajdu. Olomoucký Melinho si na středu hřiště pohrál s Procházkou, hosté ale následně o míč přišli. Švancara byl faulován na středu hřiště, Viktoria kopala přímý kop, míč se dostal až ke Kušnírovi, jehož centr skončil v náručí brankáře Drobisze. Žižkov měl velkou šanci! Švancara z levé strany přihrál do pokutového území Moughfirovi, který elegantně patičkou jen těsně minul hostující branku. Nebezpečný přímý volný kop zahrával domácí Kučera, jeho tvrdou střelu zblokovala zeď. Domácí v posledních minutách zvýšili aktivitu, najednou útočí hlavně oni. Olomoucký Škerle pěkně přihrál Melinhovi, který vybojoval roh. Z něj hosté nic nevytěžili. Tinga se dostal do rychlého protiútoku, ale vůbec se mu nepovedla přihrávka na Švancaru. Žižkov se z této akce do šance nedostal. Olomoucký Škerle se pokusil o střelu z pětadvaceti metrů, ale branku netrefil. Lukšík sprintoval za centrem do pokutového území domácích, míč mu sebral brankář Bartalský. Rohový kop domácích zahrával Stracený, hlavičkoval Kučera, ale míč se k brance nedostal. Na centr do pokutového území nedoskočil žižkovský Kušnír. Jan Novotný (Žižkov) vstřelil gól. Žižkov - Olomouc 1:0 Do rozhozené obrany hostů mířil centr z levé strany, v pokutovém území se k míči dostal Novotný, který poslal Žižkov do vedení. Faulován byl Škerle, Olomouc kopala přímý kop z třiceti metrů. Bajerův centr se k žádnému spoluhráči nedostal. Bude se nastavovat jedna minuta. Před žižkovským Moughfirem odvracel Šuškavčevič, Viktoria se před branku nedostala. Domácí Švancara z dvaceti metrů vystřelil, míč skončil nad brankou hostů. Domácí Kučera fauloval Lukšíka, Olomouc zahrávala přímý kop. Nebezpečně hlavičkoval Škerle, ale míč se odrazil zpět od branky. Hra se vyrovnala, útočit se snaží obě mužstva, ale do velkých šancí se nedostávají. Před nabíhajícím Moughfirem si pro míč doběhl hostující brankář Drobisz. Do útoku se znovu hnal Banaczek, ale byl v ofsajdu. Sparta to není, ale Žižkov si to na férovku rozdá i s Olomoucí, burcuje Šandera/FOTO, VIDEO/ Původně to měla být Sparta, ale opakování losu 4. kola MOL Cupu přisoudilo fotbalistům Viktorie Žižkov za soupeře olomouckou Sigmu. Ta do Prahy pod televizní vysílač přijede ve středu 11. října, zápas začíná od 18 hodin. Děkovačka fanoušků s hráči po zápase Žižkov - Sparta B. | Video: Deník/Michal Káva "Hodně se těšíme, přijede velmi kvalitní ligový tým s kvalitními trenéry. Chceme si užít zápas, atmosféru, hru pod umělým osvětlením. SK Sigma Olomouc B - FK Viktoria Žižkov Jeho soupeřem bude od 10:15 nováček FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Viktoria Žižkov. Zajistěte si své místo na Andrově stadionu v předprodeji. Online jsou vstupenky za ...