top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Dynamo ČB Chrudim živě 10 října 2023

před 2 hodinami — 17. 9. 2023 — 2023 — živě 24 května 2023 Dynamo ČB Pardubice koukněte se 30 [živý přenos tv] Chrudim Třinec zápasy živě a startuje každý hrací ...

"A právě letos slavíme pětadvacet let existence a nutno říct, že ve velkém stylu. Na jaře jsme si v historicky první kompletní druholigové sezoně co by nováček nadělili bronzovou medaili. V létě si zahráli přátelské utkání s česko-slovenskými reprezentanty nabitým Interobalem Plzeň a nyní si rozbalíme další dáreček v podobě pohárového semifinále a v rámci něho utkání s Chrudimí, " říká Radim Staněk. Vyrazili jsme na trénink, podívejte se na video, jak hráči Absolutu střílí jeden gól za druhým. Favorit z Chrudimi už se má na co těšit… Utkání: semifinále Poháru SFČR (Svazu futsalu ČR): Absolut Černý Dub - FK Chrudim Termín: Středa 9. České Budějovice - výsledky, program zápasů, Sparta Praha - České Budějovice live | Fotbal, ČeskoNápověda: Jste na stránce České Budějovice - výsledky v sekci Fotbal/Česko. Livesport nabízí pro tým České Budějovice livescore, konečné a průběžné výsledky, tabulky a detaily zápasů (střelce gólů, žluté a červené karty, srovnání kurzů …). Kromě výsledků týmu České Budějovice můžete na Livesportu sledovat více než 1000 fotbalových soutěží z více než 90 zemí na celém světě. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (první ligu, národní pohár, nižší soutěž). FC Tango Hodonín - Dynamo PCO České Budějovice - Futsal | Česká televize125 minut Obsah díluVARTA futsal ligaVyrobeno 2019Země původuČeskoŽivěSkryté titulkyVe vysokém rozlišeníSportStopáž125 minutDalší dílSK Interobal Plzeň - Svarog FC TeplicePřehled dílůPouze s přehratelným videemVyhledat dílStopáž105 minutItálie - ČeskoKvalifikační utkání o postup na Mistrovství světa 2024 ve futsalu mužů6. 10. 2023 na iVysíláníStopáž121 minutOxyworld Baník Chomutov - International FC Kadaň1. FUTSAL liga2. 2023 na iVysíláníStopáž117 minutSlovinsko - ČeskoKvalifikační utkání o postup na Mistrovství světa 2024 ve futsalu mužů19. 9. 2023 na ČT sportStopáž111 minutSlovinsko - ČeskoKvalifikační utkání o postup na Mistrovství světa 2024 ve futsalu mužů (celý přenos)19. 2023 na iVysíláníStopáž113 minutČesko - ŠpanělskoKvalifikační utkání o postup na Mistrovství světa 2024 ve futsalu mužů15. 2023 na ČT sportStopáž113 minutSK Slavia Praha - SK Interobal Plzeň1. FUTSAL liga8. 2023 na iVysíláníStopáž109 minutSK Interobal Plzeň - FK Chrudim1. FUTSAL liga4. 2023 na iVysíláníStopáž130 minutHelas Brno - International FC Kadaň1. To musíte vidět! Chrudim už se třese, Absolut dává jeden gól za druhýmSportovní reportér Napište mi Futsalisté klubu Absolut Černý Dub se chystají na výjimečný zápas. Můžete být přímo u toho. Do Č. Budějovic, do Sportovní haly, přijede už ve středu populární tým z Chrudimi. Trénink futsalistů Absolutu Černý Dub | Video: Deník/ Kamil Jáša Klub Absolut funguje už od roku 1997. SK Dynamo Č. Budějovice - MFK Chrudim (MOL Cup) 2:0 | Onlajny. comSK Dynamo Č. Budějovice – MFK Chrudim Branky: 12. Suchan, 86. Suchan Karty: 76. Sladký (CEB) – 70. Záviška (CHR) Neproměněná penalta: SK Dynamo Č. Budějovice: Šípoš – Sladký, Havel /K/, Nikl, Osmančík – V. Hora (46. Zíka), Suchan, Hubínek (46. Broukal), Hellebrand (76. Skalák) – Dejanović (67. Alli), Adediran (67. SK Dynamo České Budějovice | oficiální internetové stránky ... Dynamo - Chrudim 2:0. dnes. Dynamo porazilo Chrudim a v poháru jde dál · Preview 3. kola MOL Cupu. včera. Ve 3. kole poháru přivítáme doma druholigovou Chrudim.