top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Uničov Zlín on-line přenosu 11 října 2023 Živé HD

Online přenos. PŘÍŠTÍ ZÁPAS. FK Viktoria Žižkov. 11. 10. 2023 / Stadion FK Viktoria ... FC Zlín · FC Hradec Králové · FC Slovan Liberec · FC Viktoria Plzeň · FK ...

Stanciu si ve velké rychlosti přebral sklepnutí Oscara, obehrál tři hráče Zlína, ale poté z úhlu minul zadní tyč. 40. Nyní to byl pro změnu Traoré, který se prokličkoval až k zakončení. Jeho pokus z nitra vápna však pomalu doplachtil do náruče Dostála. 41. Velmi dobrá kombinace na levé straně neskončila úspěšně. Pěknou souhru degradoval po přihrávce na střed Lingr, jenž si v dobré pozici míč špatně zpracoval a byl snadno obrán o míč. Poznar se opět provinil proti pravidlům, když nenápadným faulem odstavil Baha. Slavia tak bude moci pokračovat s míčem na kopačkách. 66. Plavšić se velmi dobře probil přes dva hráče k centru, ale svou akci poté nepodpořil přesnou nabídkou. Jeho pas končí přesně v rukavicích Dostála. 68. Dramému teď Poznar připravil výbornou střeleckou pozici, ale domácí hráč příliš dlouho zpracovával míč, až mu jej na roh upálil vracející se Oscar. Fotbal, MSFL na TVCOM.CZ FC Zlín B - SK Uničov, připravujeme · 19. 5. 2024 17:00, FC Zlínsko - ČSK Fanděte kdykoliv a kdekoliv. Online přenosy z více než 20 sportovních odvětví Slavia se poté pomalu dostávala do tempa a svou největší šanci si vypracovala až ve 37. minutě. Akce Stanciua ovšem gólem neskončila, jelikož hostující útočník těsně minul zadní tyč. Poté ještě zakončoval Traoré, ale s jeho střelou neměl Dostál sebemenší problém. První půle tak skončila bezbrankovou remízou. 46. Slavia zahajuje druhou půli s jednou změnou. Ondřeje Lingra vystřídal Ivan Schranz. Unicov vs Tescoma Zlin Živě Cup. Unicov. vs. Tescoma Zlin. imgalt. Živé přenosy Aktualizujeme týmové formace a line-ups pro Unicov vs Tescoma Zlin live v reálném čase. SK Uničov proti FC Zlín živé skóre, H2H a sestavy Aktuální skóre SK Uničov vs. FC Zlín (a online přímý přenos s videem) začíná 11. 10. 2023 v 13:00 UTC in Cup, Czech Republic. 42. Traoré centroval na přední tyč, kde míč špičkou kopačky prodloužil Kuchta a Vraštil posléze zahrál raději na roh. 43. Plavšićův roh ale snadno odvrátili domácí hráči, kteří okamžitě vyrazili vpřed. Na brejk Reitera a Hrubého ale Slavia velmi rychle zareagovala bleskovým návratem. 44. Následně to zkoušel zhruba z třiceti metrů Nico Stanciu, ale jeho rána přeletěla až na tribunu za bránou Dostála. 45. V prvním poločase se nastavuje 1 minuta. 45+1 Skončil první poločas. Je za námi úvodní půle duelu. V jejím úvodu byli aktivnější domácí, kteří se však zmohli jen na zajímavou ránu Hrubého, kterou zlikvidoval Kolář. 12. Kuchta si následně nabíhal na přihrávku za obranu, nicméně Dostál situaci výborně přečetl a výběhem až mimo vápno zachránil Fastav. Poté je ale pískán ofsajd Poznara. 13. Conde dvěma důraznými zákroky naložil hostujícím hráčům. Píská se však až ten druhý zákrok na Ondřeje Lingra. 14. Lingr se následně dostal při standardce k zajímavé hlavičce, která těsně minula horní růžek. Dostál však situaci kontroloval. 15. Dlouhý nákop sice doputoval až k Poznarovi, avšak ten byl natěsno bráněn Kúdelou. Roh pro Fastav. 6. Slavia je v úvodu pod tlakem. Dramé si dobře zpracoval na hranici vápna, ale poté byl dobře dostoupen. V dalším útoku byl sražen centr Hrubého a je z toho další roh pro domácí. Vraštil si následně naskočil na centr Hrubého, ale svou razantní hlavičku nasměroval nad břevno. 7. Robert Hrubý to udělal nyní velmi šikovně ve středu pole, kde jej ovšem nedovoleně atakoval Oscar. 8. Hráči obou celků jsou již nastoupeni na hrací ploše a za malou chvíli začínáme. 1. Úvodní rozehrávku obstarali domácí, kteří po dlouhém nákopu nastěhovali na útočnou polovinu, kde si ale zatím nedokázali vypracovat souvislejší kombinaci. 2. Dostál pod velkým tlakem nakopl vysoký míč jen na Matejova, jenž jej nezvládl udržet na hrací ploše. 3. Traoré procházel velmi neohroženě zahuštěným středem, ale rozběhnutému Kuchtovi již neprostrčil přesně. 4. Reiter využil drobného zaváhání hostující obrany a připravil střeleckou pozici pro Roberta Hrubého. Jeho prudkou ránu z pětadvaceti metrů ale Kolář skvěle vyrazil. 5. Po faulu na levé straně zahrávali domácí standardní situaci, po které na zadní tyči vracel míč do ohně jeden ze zlínských. Kolář posléze tečovaný míč zachytil, ale již za čarou. Ten poté z první vypálil a jeho rána skončila v horním rohu domácí brány. 72. Následně velmi nebezpečně pálil z pravé strany vápna Ivan Schranz a Dostál musel tasit další výborný zákrok. 73. Oba tým nyní posílají do hry čerství síly. Na straně Slavie jdou na plac Petar Musa a Daniel Samek, kteří nahrazují Jana Kuchtu a Srdjana Plavšiće. Zlín poté posílá do hry Čanturišviliho a Simerského a odpracováno mají Reiter s Matejovem. 74. 69. Po rohovém kopu ale Kolář nerozehrál přesně a Zlín mohl opět útočit. Oscar na levé straně podklouzl, čehož k centru využil Hrubý. Jeho nabídka ale nenašla nikoho ve žlutém. 70. Slavia dává gól! Teď už to sešívaným vyšlo a dvacet minut před koncem se ujímají vedení. Oscar na útočné polovině dobře předskočil svého soka a šikovným prostrčením do šestnáctky připravil gólovku pro rozběhnutého JANA KUCHTU. Nico Stanciu se po rohovém kopu dostal znovu k míči ne levé straně, potáhl jej hluboko do vápna, ale poté z velkého úhlu nepřekvapil Dostála. 76. Sešívaní následně pokračují v dalším tlaku, ale obrana Zlína další šanci soupeři nepovolila. 77. Nicolae Stanciu to posléze zkoušel další technickou ranou z pětadvaceti metrů, ale Dostál byl včas u své pravé tyče a balón skryl do své náruče. Zlín - Slavia 0:1. Sešívaní zvládli start ligy a berou hubenou výhru díky gólu Kuchty | Aktuálně. czVítejte u online přenosu z utkání 1. kola Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Slavií. Zápas začíná v neděli v 19 hodin a živě jej můžete sledovat na stanici O2 TV Fotbal. Úvodní sestavy:FC Fastav Zlín: S. Dostál - Matejov, Procházka, Cedidla, Vraštil - Reiter, Hlinka, R. Beautifully Unblemished Vit Gr Group před 4 dny — Baník Ostrava Uničov/Zlín 3. KOLO MOL CUPU 2023/2024 – PROGRAM A Vyškov Teplice on-line přenosu 27 září 2023 26. 8 26. 8. 2023 — 2023 ...