top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

(ŠPORT TV!!) Slovenija Latvija v živo 11 oktober 2023

pred 5 dnevi — [[Glejte v živo@@@]<] Olimpija vs Valmiera v živo brezplačnoTV Slovenija 2 - RTV SLO[(NOGOMET>>)] ... 2023 03:00 Tokio, Japonska SLOVENIJA3: ...

Fantje z Baltika pa so domala iz prv prave nevarne akcije zadeli. Prvi strel Gunarsa Skvorcovsa je Matija Pintarič odbil nazaj na palico latvijskega napadalca, ki je v nadaljevanju izmenjal dve podaji s soigralcema. Najprej je nato poskusil Miks Indrašis, Pintarič je bil še enkrat na mestu, v gneči pa se je na koncu le najbolje znašel Skvorcovs, ki je akcijo tudi začel. Dobro menjavanje mest v slovenski vrsti je prineslo dve izključitvi pri Latvijcih. Prve Slovenija ni izkoristila, pri drugi pa se je na idealnem mestu branilca pri igri z igralcem več znašel kapetan Andrej Tavželj in tudi tokrat so Slovenci znali izničiti zaostanek. Sreda, 11. okt | Vsi športi prenosi v živo Sreda, 11. okt | Vsi športi Nogomet Reprez. prijateljske Košarka Liga Nova KBM Slovenija Španska liga ACB Španija Eurocup Evropa Liga ABA 2 Tenis ATP Shanghai Kitajska WTA Seoul Južna Koreja WTA Hong Kong Hongkong Zhengzhou Open Rokomet Liga prvakov Evropsko prvenstvo (Ž) Odbojka Svetovno prvenstvo v odbojki na mivki Kolesarstvo Giro del Veneto Italija Presidential Cycling Tour of Turkey Turčija Hokej ICE Hockey League Avstrija Biljard China Open Baseball MLB ZDA Am. Bičevskis je bil še naprej izjemno nervozen in si tudi prislužil novi dve minuti hlajenja. V tem obdobju je imela Slovenija dve zares lepi priložnosti, mlada Rok Leber in Luka Bašič pa se nista znala proslaviti. Maris Jucers je bil obakrat na mestu, pred tem pa je latvijski junak dneva odlično ocenil namero Anžeta Kopitarja, ki je pred njega prišel v pravem slalomu, v končnicu pa je tudi asu njegovega kova zmanjkala pika na i. Latvijci so v največji meri nadzorovali svojo prednost, precej zaprli igro, nekaj nevarnejši pa so bili le ob izključitvi Pavlina, omenimo pa še strel Pavlovsa v 58. minuti. A: Slovenija - Latvija 3:4 - Hokejska zveza Slovenije15. decembra 2012 HZS admin EIHC, Lyon – tekma Slovenija: Latvija SLOVENIJA – LATVIJA 3:4 (1:2, 1:1, 1:0, 0:1) Lyon – Športna dvorana Charlemagne, gledalcev 500, sodniki: Bergamelli, Blick – glavna, Dehaen, Gielly – linijska (vsi Fra). Strelci: 0:1 Skvorcovs (Indrašis, Bičevskis 7), 1:1 Tavželj (Goličič, Jeglič 17 PP), 1:2 Sotnieks (Štals 17), 1:3 Sotnieks (Meija 22 PP), 2:3 Pavlin (A. Kopitar, G. Kopitar 35 PP), 3:3 Jeglič (A. Kopitar, Pavlin 60), 3:4 Indrašis (Bartlis, Porejs 62 PP) Kazenske minute: Slovenija 12, Latvija 10 Slovenija: Pintarič, Krošelj, Tavželj, Jeglič, Berčič, A. Kopitar, Sodja, G. Nikakor pa z izjemo Tavžljevega strela, ki je našel pot v mrežo Risi niso uspeli zadeti. Še pred latvijskim vodstvom sta imela zelo ugodno priložnost Gašper Kopitar in branilec Matic Podlipnik, toda ni se izšlo. Nekaj trenutkov za tem bi se znova lahko proslavil Boštjan Goličič, toda latvijski vratar je že v uvodni tretjini imel lovke po celem golu. Kopitar, Leber, Gregorc, Pavlin, Magovac, Dolinšek, Bašič, Selan, Kuralt,, Milovanovič, Kralj,, Goličič, Snoj, Podlipnik, Sušanj. Selektor: Matjaž Kopitar Latvija: Raitums, Bartulis, Sotnieks, Jerofejevs, Pavlovs, Berzins, Jass, Ozolins, Ozolinš, Džerinš, Keninš, Saviels, Biezais, Štals, Indrašis, Porejs, Skvorcovs, Meija, Jekimovs, Bičevskis, Jucers. Selektor: Ted Nolan. V prvem delu je Slovenija igrala, Latvici pa so dosegali gole. V celotnem delu je imela vrsta selektorja Matjaža Kopitarja občutno premoč na igrišču, o čemer pričajo tudi številni streli na vrata Marisa Jucersa. Tokrat se je izkazal tudi v gneči. Kakorkoli že, Slovenija je drugič v Lyonu zaostajala za dva gola, sledili pa sta še izključitvi Gregorca in Tavžlja, tako da je bila Latvija več kot minuto in pol z dvema igralcema več na ledu. Prav v tem času se je slovenska vrsta znova zbrala, najprej obranila prednost Latvijcev in ob izključitvi Bičevskisa dosegla še tretji gol na tem turnirju ob številčni premoči na ledeni ploskvi. Anže Kopitar, na katerega se je ob izključitvi »spravil« Bičevskis je podal plošček z očmi, Žiga Pavlin pa se je znova povzpel na vrh liste strelcev v slovenskem taboru na tem turnirju. Športni prenosi v živo - SredaPo zmagah nad Severno Irsko in San Marinom, imajo slovenski nogometaši dobro izhodišče, da se po letu 2000 drugič uvrstijo na evropsko prvenstvo. V oktobrskem ciklusu bodo 14. v Ljubljani gostovali Finci, tri dni pozneje pa Slovenija gostuje v Belfastu pri Severni Irski. Novembra čakata slovensko nogometno reprezentanco še zadnji dve tekmi - 17. novembra gostovanje proti Danski in še zadnja tekma v Stožicah 20. novembra proti Kazahstanu. Tekme slovenske nogometne reprezentance lahko spremljate na Šport TV. Toda veselje je bilo kratkotrajno, saj je Kristaps Sotnieks dobesedno po nadaljevanju igre na sredini prejel plošček na desni, takoj močno udaril in Latvija je bila ob prvem odmoru v prednosti. Prvič na tem turnirju pa je Slovenija že v prvi tretjini dobila dva gola. Ob vrnitvi na ledeno ploskev se ni začelo najbolj vzpodbudno. Vse bolj agilni Latvijci so v zadnjih sekundah izkoristili izključitev Matica Kralja. Še enkrat znova se je odlično znašel strelec drugega latvijskega gola Sotnieks, ki je močan strel neoviranega branilca Meije spremenil in ga še drugič poslal v slovensko mrežo. Sredi druge tretjine je v slovenskih vratih Matija Pintariča zamenjal Gašper Krošelj. V zadnjem delu so bili slovenski fante daleč najbolj podjetni v tem dvoboju. Želja po izenačenju je bila prisotna že ob zadnji vrnitvi na led na tem turnirju. Čeprav je denimo sredi druge tretjine da ni več dovolj naboja v tej oslabljeni zasedbi pa smo lahko tudi s prikazanim v zadnjem delu lahko več kot zadovoljni. Švica - Slovenija | Evropsko prvenstvo U20 B ženske Slovenija - Švica Prenos v živo Slovenija - Švica Tekma v živo Švica - Švica Nika Barič vabi na tekmo proti Latviji. Košarkarska zveza Slovenije.