top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Яруд Зоря дивитися 12 жовтня 2023 Онлайн

Яруд, 22, 8, 4, 10, 27 / 39, 28. 7, Дніпро Черкаси, 22, 7, 6, 9, 17 / 34, 27. 8, Балкани Зоря, 22, 6, 5, 11, 20 / 28, 23. 9, Перемога, 22, 5, 8, 9, 21 / 29, 23.

Мама поки там, але її квартири вже немає, вона у сестри живе. Можливо, якщо вдасться, то на зиму заберу рідних сюди, це не все так просто, туди заїхати та виїхати. – Як думаєте, чи може завершитися активна фаза війни до кінця року? – Навіть не знаю. Я взагалі не можу уявити, як можна у 21-му столітті розпочати війну. Сказати, що у нас є якісь нацисти, все решта і пішли воювати… Вони бомблять міста, стирають їх з лиця землі, що вони зробили з Маріуполем, що зробили з Лисичанськом… Харків бомблять щодня. Просто захоплюють наші території. – У першому матчі зіграєте проти Карпат, що скажете про суперника? – Перш за все хочу сказати, що звучить дуже голосно: Карпати (Львів) – ФСК Маріуполь. На даний момент Карпати – це команда Першої ліги, але це команда з великою історією, вони теж ставлять серйозні завдання та хочуть повернутися до Української Прем’єр-ліги. Вважаю, що гра буде дуже цікава та непроста. Буде серйозне протистояння, бо багато часу було без офіційних матчів і сам статус поєдинку Карпати – Маріуполь… Думаю, що глядачі, які будуть дивитися цю гру в прямій трансляції, залишаться задоволеними. – Як вам суперники у цьому сезоні? – Напевно, найбільше виділяється Полісся із Житомира. Десь ще три-чотири тижні від початку вторгнення вони там знаходилися. З’явилося перше «вікно», коли розпочали випускати машини, тоді хлопці виїжджали. Спочатку в Бердянськ, а звідти вже до підконтрольної території України. Усі члени клубу живі-здорові та зуміли евакуюватися. «У самому Маріуполі немає вікон у будівлях, води немає, світла немає» – Що сталося з інфраструктурою клубу, з автобусом? – Наша база була за 200 метрів від Драмтеатру, саме там хлопці провели перших три-чотири тижні. Вони щось там дають частково, але як прийде навантаження, то це все буде вибиватися - я не розумію, як там будуть жити люди. Як кажуть ті, хто звідти виїжджав - одному там ще можна якось вижити, а із сім’єю неможливо. – Яка ситуація з продуктами там? – Ніби є продукти. Якщо чесно, то я не знаю. Напевно, є, але питання у ціні. – Ви родом із Маріуполя, ваші рідні зараз у безпеці? – Батьки виїжджали до мене на тривалий час, сестри з братами теж. Згодом час минув, десь три-чотири місяці та мама сказала, що вона хоче додому, що вона втомилась. У двоюрідного брата залишалась у селі під Маріуполем дружина з маленькою дитиною. Він теж шукав момент, як поїхати та їх забрати і вони повернулися всі туди. Ми із задоволенням дамо ігрову практику їхнім гравцям. Коли згодом вони повернуться до професійного футболу, то я думаю, що усі хлопці з тих клубів, які зараз призупинили свої виступи, подякують нам та повернуться у свої команди. Найголовніше завдання – прогрес футболістів, щоб вони не стояли на місці та розвивались. – Чому Маріуполь виступатиме у групі «А» Першої ліги, а не у групі «Б»? – Це питання, напевно, більше до федерації. Вони регулювали розподіл команд по групах. Я не розумію цього. «УПЛ виграє Динамо» – Окрім Першої ліги, вже стартувала УПЛ. Як вам перший тур? – Коли розпочалась повномасштабна війна, то було взагалі не до футболу. Тоді ще були матчі плей-офф Ліги чемпіонів, то я взагалі цим не цікавився. Були великі переживання. Слава Богу, що наші ЗСУ зупинили ворога. Зараз вже переживання не такі. З кожним днем ми ближче до перемоги завдяки нашим захисникам і захисницям. Ми дуже довго шукали місце, де будемо базуватися, намагалися створити максимальні умови для хлопців, щоб їм було комфортно. Особливо тим гравцям, які виїхали з тимчасово окупованих територій. Дякую керівництву Діназу, що пішло нам на зустріч і допомогло. Адже саме з ними ми зараз ділимо їхній стадіон і вони нам допомагають у деяких питаннях. – Де команда базується та буде грати домашні матчі? – Ми знаходимось у Вишгороді, а тренувальний процес і офіційні матчі будемо проводити у Демидові. – Як влаштували побут у новому місті? – З кожним тижнем все налагоджується, ми вирішуємо усі робочі моменти. Хлопці приїжджають, ми з ними працюємо, розмовляємо та тренуємо. Фотогалерея «Зоря» — «Дніпро-1» — 0:1. 24.09.2023 93 фото. Зустріч із Зорею вже відбулася «Дніпро-1» — «Яруд» — 5:0. 10.10.2020 97 фото. «Дніпро-1» — «Ворскла» — 2:2 ... Тепер це ляже на плечі та ноги наших хлопців, які вже з 1-го туру розпочнуть грати за ФСК Маріуполь. – Ким підсилились влітку, можливо, прийшли гравці, які не з Маріуполя? – У нас вийшло так, що ми об’єдналися ще з футбольним клубом Краматорськ, адже вони теж постраждали й зараз не будуть брати участь у новому сезоні. Звідти до нас перейшли гравці, також до нас приєднався тренер воротарів Роман Григорович Нестеренко та адміністратор команди. У кого вціліло житло, то люди залишились, бо й їхати не було куди. – Які зараз умови для життя у селах поблизу Маріуполя? – У селах там в принципі більш-менш. Світло майже всюди є вже. Все залежить від руйнувань, якщо їх не було, то там життя трішки є. У самому Маріуполі, як кажуть, все дуже прикро. Я не уявляю, яка там буде зима. Вікон у будівлях немає, води немає, світла немає. Яруд офіційно змінив назву на ФСК Маріуполь 20 лип. 2022 р. — 14:37 Брейдаблік – Зоря коли та де дивитись трансляцію матчу Ліги конференцій; 19:36 Ньюкасл – ПСЖ пряма трансляція матчу Ліги чемпіонів ... У них був важкий психологічний стан, однак зараз вони вже впорались з цим та здоровий сенс у їхній голові. Вони тепер розуміють найкраще за всіх, що таке життя та цінують його, бо були під бомбардуваннями, пострілами, бігали через трупи на вулиці, щоб врятуватися. – Як евакуювалися з міста гравці, тренери та лікарі компанії Ярошенка? – 22 та 23 лютого ми зіграли контрольні поєдинки. 24-го числа у нас був вихідний. Хтось вирішив після матчу поїхати додому до рідних, а 24-го розпочалося повномасштабне вторгнення, росія напала на Україну. Київський клуб Лівий берег не припиняє своє існування - ТСН Зазначається, що на стадіоні "Лівого берега" можуть проводити свої домашні матчі інші команди, наприклад, маріупольський "Яруд". Зоря" оголосила ім'я нового ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page