STEMxx Chats Group

Public·48 members

Norsko do 20 let Česko do 20 let Přímý přenos 12 října 2023

20. 5. 2023 — Zdravíme z Rigy a srdečně zveme všechny fanoušky k textovému přenosu. O ... ME do 21 let · Přestupy · Liga ...

Los k nim nebyl milosrdný, za soupeře dostali v současnosti norský elitní tým Bodö/Glimt. Stovky příznivců zelenobílých barev si tuto příležitost nenechali ujít, přesto, že šlo o více než 2500 kilometrů dlouhý letecký výlet. Podporu na tribunách mohli mít klokani z Vršovic i větší, ale jak jsme se bavili v „bohemácké“ hospůdce během sledování přímého přenosu z Norska (klokani padli 0:3), spoustu z nich odradila zaprvé vysoká cena za norský výlet a zadruhé i trochu zmatky při plánování cesty s fanoušky. ČT sport – Česká televizeVideo Rulík má na seznamu kandidátů na MS v Praze 139 hokejistů, nechybí ani Krejčí Nový kouč české hokejové reprezentace Radim Rulík má na širším seznamu pro květnové mistrovství světa v Praze 139 hráčů. Nechybí mezi nimi centr David Krejčí, který ukončil po minulé sezoně v dresu Bostonu kariéru v NHL, ale naznačil, že na domácím šampionátu by si ještě chtěl zahrát. Hokej 11. 10. 2023 Video České házenkářky úspěšně zahájily kvalifikaci ME, Finkám nasázely 31 gólů Kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy odstartovaly české házenkářky vítězně. Svěřenkyně norského trenéra Benta Dahla potvrdily ve Zlíně roli favoritek a soupeřky z Finska deklasovaly 31:21. Osmi brankami k tomu přispěla nejlepší střelkyně utkání Charlotte Cholevová. Házená aktualizováno Slávistky rozdrtily Kluž 5:0 a jsou blízko postupu do skupiny LM Fotbalistky pražské Slavie zahájily závěrečné druhé kolo kvalifikace Ligy mistryň suverénní domácí výhrou 5:0 nad Olimpií Kluž a mají na dosah postup do skupiny. Dvě branky dnes vstřelila Marjolen Nekesaová. Odvetné utkání v Rumunsku svěřenkyně trenéra Karla Pitáka sehrají za týden. Fotbal Kvěch má z místa v Grand Prix radost, ačkoli jej čeká ještě spousta práce i léčba zranění Český plochodrážní jezdec Jan Kvěch vybojoval účast v příštím ročníku Mistrovství světa na ploché dráze. Kvůli zranění z tréninku na závod MČR jednotlivců z konce září tak musí zimní přípravu podřídit nejenom adaptaci na nový harmonogram nadcházející sezony, která pro něj bude velmi náročná. Motorsport Sestřihy kvalifikace ME 00:09:51 Videa z kvalifikace ME Sestřih utkání Česko – Albánie 00:03:26 Sestřih utkání Francie – Irsko 00:04:18 Sestřih utkání Nizozemsko – Řecko 00:03:43 Sestřih utkání Srbsko – Maďarsko Konec nadějí. Futsalisté na MS nepojedou, s Italy v odvetě jen remizovali Čeští futsaloví reprezentanti v kvalifikaci mistrovství světa remizovali 3:3 s Itálií a ztratili i teoretickou šanci postoupit na šampionát v roce 2024. Všechny používané platformy se souhrnně označují jako ČT sport Plus. Pro diváky se ale na způsobu sledování nic nemění. I nadále najdou všechny streamy tam, kde jsou zvyklí. 01. 09. 2023 Třinec porazil v Lize mistrů Stavanger, Vítkovice dosáhly na výhru až v prodloužení Hokejisté Vítkovic porazili v Lize mistrů Biel 4:3 v prodloužení. Ostravané uspěli v souboji týmů na hraně postupu díky gólu Dominika Lakatoše v čase 63:14. Dvakrát se předtím prosadil Jakub Kotala, který zařídil vedení 2:0, to však domácí promarnili a v polovině 57. Basketbalistky USK Praha v Eurolize poprvé neuspěly. Nějak mi to hlava nebere… Co je velké zklamání, že vlastně na fotbale si nedáš vůbec pivo, ale jen vodu a kafe, a to fakt v létě nechceš. Přijde mi, že i přijela spousta fanoušků Bohemky, co prostě na výjezdy nejezdí a potom celou dobu v kotli drží telefon a vlastně ani nekouká na fotbal. Takové bych nakopal do zadku. Byli jste v kontaktu i s místními lidmi? Lidé v Bodö, i celém Norsku, jsou úžasní, to se nedá popsat. Vstřícní a moc fajn. Přející, dokonce někteří starší lidé tady v Bodo říkali: "Musíte porazit ty naše namyšlené fanoušky". Hořký návrat klokanů do Evropy. V Bodø dostali tři góly Jak fanoušky Bohemky přijali na ten den dva? Místní fans úplně v pohodě. Chtějí se fotit a jsou strašně překvapení, kolik nás tu je a chválí, že jsme lepší než fans AS Řím. Bylo pěkné, že jsme si i kotel po době uklidili. Celkově to bylo hodně o přátelství, výměna nálepek, šály a podobně. Spousta fans jela nonstop "na pankáče", protože tady se prostě nedá spát, pořad je světlo. Někteří fanoušci Bohemky byli v moři, i já šel, ale bylo strašně ledové. V tu chvíli ale fajn. Co se vám v Bodo nejvíce líbilo? Lidi a to chování tady. To mi bude chybět. Jihlava tak po dvou porážkách zvítězila za tři body, Přerov naopak zapsal druhou prohru v řadě. Videa z MS v ragby 00:02:55 Videa z MS v ragby 2023 Fidži – Portugalsko: Závěr utkání a portugalské slzy radosti 00:02:27 Fidži – Portugalsko: Rozhodující pětka Marty a vítězná konverze Marquese 00:05:39 Fidži – Portugalsko: Divoký úvod druhého poločasu a dvě pětky Os Lobos 00:01:04 Tonga – Rumunsko: Veterán Surugiu se s kariérou rozloučil pětkou Vrbův Zlín musel otáčet, postup přes Uničov zařídil Vukadinovič. Dál jdou i Bohemians 1905 a Olomouc Byl to tuhý boj, ale pro Zlín se šťastným koncem. Po obratu ve druhém poločase zvítězili svěřenci Pavla Vrby ve 3. kole domácího poháru na hřišti třetiligového Uničova 2:1. V osmifinále se představí v Ostravě, kterou jejich trenér Vrba před současným angažmá vedl. Česká reprezentantka ve druhém kole vyřadila Rusku Kamillu Rachimovovou, přestože úvodní set ztratila v tie-breaku. Nakonec soupeřku, s níž se letos utkala už potřetí, zdolala za bezmála dvě a půl hodiny 6:7, 6:3, 6:1. Tenis Program vysílání ČT sport Plus Ostatní Sestřihy Konferenční ligy 01:11:24 Videa z Evropské ligy Sestřihy zápasů Evropské i Konferenční ligy 00:01:28 Sestřihy zápasů Evropské konferenční ligy Sestřih utkání Trnava - Fenerbahce 00:01:46 Sestřih utkání Ballkani – Dinamo Záhřeb 00:02:05 Sestřih utkání Ol. Lublaň - Slovan Bratislava ČT sport Plus: Kde najdete všechny on-line přenosy? Sportovní program České televize sjednotil název pro své on-line přenosy, jejichž počet výrazně roste. Svěřenci trenéra Tomáše Neumanna v Plzni přišli o vítězství, které by je udrželo ve hře, v poslední minutě. Ve skupině D získali domácí první bod. Futsal Jihlava zabrala a v Přerově zápas obrátila, Prostějov padl s Třebíčem Souboj Přerova s Jihlavou v 11. kole první ligy začali lépe hanáčtí hokejisté, ale dvě branky Tomáše Čachotského zajistily Jihlavě potřebnou jistotu a ve třetí třetině obrat dokonal Richard Cachnín. Mistrovství světa juniorů v ledním hokeji 2023/2024 3. 10. 2023 — Česká hokejová reprezentace do 20 let na MS juniorů 2023 - Profimedia Foto: Profimedia Norsko U20 - Česko U20. 27.12., 14:30, Finsko U20 ... Norsko - Česko | ONLINE hokej | 20.5.2023 11:20 20. 5. 2023 — Zdravíme z Rigy a srdečně zveme všechny fanoušky k textovému přenosu. O ME do 21 let · Přestupy · Liga ... Ale zhruba sedm stovek zelenobílých nadšenců si tuto příležitost nenechalo ujít. Fanoušci Bohemians na stadionu v norském Bodö. | Foto: Martin Adamec „Bylo to fantastické. Lidé v Bodö jsou úžasní, někteří nám i přáli výhru, “ směje se v rozhovoru fanoušek Bohemians a fotograf Martin Adamec. V rozhovoru s ním je použit přítomný čas. Proč? Protože se mu v Norsku tak zalíbilo, že si pobyt protahuje až do konce tohoto týdne. Martine, jak na vás zapůsobilo Bodö a Norsko? Bodo jako město malé, ale kolem krásná příroda. Co musím určitě zmínit… nechápu, proč Bohemka musí hrát na Spartě, když stadion v Bodö je na stejné úrovni jako Ďolíček. Program vysílání MS v ragby Ragby 09. 2023 Sestřihy Ligy mistrů 00:07:34 Videa z Ligy mistrů Sestřih utkání Porto - Barcelona 00:07:16 Sestřih utkání Newcastle - Paris St. Germain 00:05:21 Sestřih utkání Crvena zvezda –⁠ Young Boys Bern 00:08:08 Sestřih utkání Lipsko –⁠ Manchester City Siniaková ztratila úvodní set, pak ale postoupila v Hongkongu do čtvrtfinále Kateřina Siniaková postoupila na turnaji v Hongkongu do čtvrtfinále. Norská televize odvysílá pětihodinovou výrobu svetru 31. 10. 2013 — Většina těchto vzorů vznikla až v průběhu 20. století, i když některé sahají až do 50. let století devatenáctého.