top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

[[[JETONI]]''''] Shqipëria Republika Çeke shiko live 12 tetor 2023


23 orë më parë — Shqipëria Republika Çeke drejtpërdrejt live 12 tetor 2023. 10 sht 2023 — Shqipëria Polonia drejtpërdrejt live 10 shtator 2023. 20 orë më parë .


4. Contact information that enables kanaleshqip. live to reach you, including an address, telephone number, and email address. 5. A statement declaring that you have a good faith belief that the use of the material in question is not authorized by the copyright owner, its agent, or the law. 6. A statement affirming the accuracy of the information provided in the notification and acknowledging, under penalty of perjury, that you are authorized to act on behalf of the owner of the allegedly infringed exclusive right. Please be aware that knowingly making false claims about infringing material or activity may result in legal liability. To submit your copyright infringement notice, please send it to: [email protected]. Copyright kanaleshqip. Motivimi është i mirë, jam i kënaqur në këtë aspekt. Eshtë një ndeshje e vështirë, të gjithë e dinë. Shumë lojtarë janë mësuar me ndeshje të tilla, të gjithë duan të luajnë, jam i kënaqur në këtë aspekt. Mungesa e Laçit në mesfushë? Ende nuk kemi vendosur për formacionin. Padyshim do të menaxhojmë mirë të gjithë lojtarët, nesër (sot) do të bëjmë një përgatitje të fundit e do të flasim dhe ata që janë 100% do të shkojnë në ndeshje. Niveli i përqëndrimit në një ndeshje të tillë duhet të jetë maksimal. Skuadra që bën sa më pak gabime merr më shumë nga kjo ndeshje. Kemi lojtarë shumë të mirë në dispozicion. Mendoj se i kemi të gjithë elementët e duhur për të marrë maksimumin. Republika Çeke-Shqipëri, sonte sfida e Kombëtares në Pragë! | Top Albania Radio | It’s timeMbrëmjen e sotme, Shqipëria e futbollit do të zbresë në fushë në “Fortuna Arena” pasi në orën 20:45 e pret Çekia, në një takim të vlefshëm për kualifikueset e Europianit 2024. Një sfidë mjaft e rëndësishme për ecurinë e kuqezinjve, gjë të cilën e pranoi dhe trajneri Silvinjo, i cili doli në një konferencë për shtyp duke shpalosur objektivat. Eshtë një ndeshje e rëndësishme. Eshtë e drejtë se janë 2-3 ditë në dispozicion, por e njëjta gjë është dhe për kundërshtarin. Kështu janë gjërat, punohet. Eshtë menaxhimi i grupit, i lojtarëve në nivel individual dhe padyshim videot e shumë informacione të tjera. Nuk ka shumë punë brenda fushës, më shumë ka jashtë. Sigurisht që jam i kënaqur me grupin, janë në gjendje të mirë, të gjithë duan të luajnë. [[transmetim>>>]!] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt f 13 sht 2023 — live 08/09/2023 3 ditë (SHIKO TV@@) Republika Çeke Shqipëria shiko live 07. 09 5 ditë mëEuropean Under-21 Championship Qualifying Table ... Shqipëri-Republika Çeke, 1139 bileta në shitje | RTSH Sport1139 bileta në shitje. FSHF ka njoftuar se ditën e martë, ora 12:00 do të dalin në shitje bileta të tjera për ndeshjen mes Shqipërisë dhe Republikës Çeke, takim i vlefshëm për kualifikueset e Europianit, “Gjermani 2024”. Siç bëhet e ditur, janë bileta të rezervuara për tifozërinë çeke, por që nuk i kanë shfrytëzuar. Kështu, të gjitha këto bileta do të vihen në dispozicion të tifozërisë kuqezi. Njoftimi i FSHF-së: Njoftojmë sportdashësit se ditën e nesërme, e martë, ora 12:00 do të kenë mundësi të blejnë bileta për ndeshjen Shqipëri-Çeki në mënyrë elektronike në faqen https://al. ebileta. al/. Klan HDThe TV channels featured on our website, which are sourced from the Internet (such as YouTube, official TV channel sites, and other open sources), are freely distributed and do not require special permissions for publication.... We are committed to addressing valid claims of copyright infringement. If you are a copyright owner or an authorized agent and believe that any content hosted on our website (kanaleshqip. live) infringes upon your copyrights, please submit a written notification containing the following information to confirm the necessary requirements: 1. A physical or electronic signature of an authorized person acting on behalf of the alleged infringed exclusive right owner. 2. Identification of the copyrighted work claimed to have been infringed. If multiple copyrighted works on the kanaleshqip. live website are involved, please provide a representative list of such works. 3. Identification of the specific material that is claimed to be infringing or the subject of infringing activity, along with sufficient information for kanaleshqip. live to locate the material. To expedite the process, please provide details such as the broadcaster's feed and the time of the alleged infringement. Czechia-Albania | UEFA EURO 2024 2024 | UEFA.com Czechia vs Albania: All the latest European Qualifiers Qual. match Watch live and on-demand; Play games and challenge your friends; Win money-can ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page