top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

[[FUTBALL@]] Magyarország Norvégia élő 11 október 2023

15 órával ezelőtt — 2016-os EB-selejtező · Székelyöldre látogattak a 2016-os foci EB magyar hősei · Eb-pótselejtező: Magyarország-Norvégia 0-0 (ÉLŐ) ...

(((Folyó))) Magyarország Norvégia élő online 11 október 2023 16 órával ezelőtt — magyarorszag-norvegia. https://www.fonixarena.hu/esemenyek-elindult-a-jegyertekesites-a-magyar-norvegra-2023.10.11-19-00-ora. Már hat perce nem lőtt akcióból gólt a csapat, Chema Rodríguez lassan időt kérhetne. 22-18 Bánhidi lövését védte a kapus, majd Bodó rossz döntést hozott támadásban, amiből újabb gólt dobott Norvégia, Ilic pedig kapu mellé lőtt a szélről, ráadásul ebből Sagosen újra betalált. Másfél perce egy gól volt a különbség, azóta viszont hármat dobtak a norvégok… 20-18 Belehibáztak a norvégok, de Pedro hiába kérte széttárt karokkal teljesen üresen a labdát, Hanusz pattintását simán elcsenték a skandinávok és villámgyorsan gólt szereztek. Nem vacakolt sokat Bodó sem, felugrott lőni, de látta, hogy komoly sánc került elé, ezért inkább lepattintotta a labdát és úgy lőtt gólt. Sajnos gyorsaságban a norvégok sem utolsók, Överjordet talált be már megint. Ez megfogta a magyar csapatot, szinte csak Lékai Máté heteseiből lőttünk gólt, még időkérés után sem javult a játék. Sokat elárul, hogy a 40. és 55. perc között Lékai két hetesén és Bodó két átlövésén kívül nem szereztünk gólt. Ebből a görcsből nem sikerült feloldódni, a norvégok sorra dobálták a gólokat, a mieink pedig egyre többet hibáztak elöl és hátul is. Nagyon kinyílt az olló, az utolsó 5-6 percben már a norvégok sem feszültek meg védekezésben, viszont a támadásaik így is gyorsak és pontosak voltak, különösen Sander Sagosennek hála, aki alig játszott az első félidőben, mégis hét góllal zárt. Chema Rodríguez együttese vasárnap a hetedik helyért játszik majd Egyiptommal. 18-17 Johannessen átlövésére Bodó átlövéssel válaszolt, majd Bóka Bendegúz lerohanásból szépített. Nagyon jó ritmusban kezdtük a második félidőt! 17-15 Mikler lábbal hárított egy büntetőt, majd a jobb oldalról Pedro dobta a rövidbe az újabb magyar gólt. 17-14 Mikler két védésével indult a második félidő, de a második elrontott magyar támadás után Sagosen bombázott a hálóba. Túloldalon Bánhidi lövő kezét megfogta Sagosen, amire két percet kapott, Lékai pedig hetesből szépített. Vezetés helyett így aztán piros lapot szerzett a magyar válogatott. Kovács Tamás / MTIEzután nagy rohangálás kezdődött, ebből jobban jöttek ki a norvégok, de egy 4-1-es sorozattal 6-6-nál megint döntetlen állt az eredményjelzőn. A norvégok rendkívül gyors támadásépítéssel igyekeztek megtörni a mieinket, míg a magyar csapat változatos repertoárral rukkolt elő, aktívan lőttek a szélsők, átlövők is, de Bánhidi Bence is megjátszható volt középen. Összességében Norvégia jobban alkalmazkodott védekezésben, mint Magyarország, ezzel pedig elbillent a mérleg nyelve. Végeredmény – világbajnoki helyosztó Norvégia-Magyarország 33-25 (16-13)Stockholm, v. : J. Bonaventura, C. Bonaventura (franciák)lövések/gólok: 47/33, illetve 44/25gólok hétméteresből: 2/1, illetve 7/6kiállítások: 4, illetve 4 perc 33-25 Överjordet balátlövőből talált be, majd Lékai újabb büntetőt értékesített, azonban Reinkind újra gólt dobott. Elhúztuk az utolsó támadást, de nem lett belőle semmi. Nyolc góllal kaptunk ki. 31-24 Jót tett az időkérés, Szöllősi dobott szép gólt, majd Hanusz is beköszönt betörésből, de Sagosen megint lehűtötte a kedélyeket. 30-22 O’Sullivan talpról meglepte a védőinket és a jobb alsóba tüzelt, ráadásul Bóka kapu mellé vágta. Túloldalon Sagosen már nem volt ilyen elnéző, Ancsin lövését pedig lábbal hárította a kapus, Ligetvári pedig gyakorlatilag Sagosen kezébe passzolt, amiből a harmincadik gólt is megkaptuk. Rodríguez időt kért. 27-22 Bóka góljára Sagosen büntetőből válaszolt, majd Bánhidit tüntették el lövés közben, de nem fújtak semmit a bírók, a lerohanásból pedig Gulliksen dobhatott gólt. Lékai is bedobta a büntetőjét, kilenc percünk maradt öt gólt ledolgozni. 25-20 Mindkét válogatott kihagyott egy-egy gólt, majd Bodó Richárd átlövésére Överby válaszolt a szétugró védelmünk között labdát kapva, ráadásul Sipos két percet kapott. Hanusz nagy helyzetből dobhatott, de a kapusa kirúgta a lövését. 24-19 Sikerült kivédekezni az ellenfél akcióját, de a sajátunk is sokáig húzódott, ráadásul folyamatosan Bánhidit kereste mindenki a labdákkal, így sikerült labdát szereznie a norvég csapatnak és Öbverby lerohanásból újra betalált. Chema Rodríguez ezután csakugyan időt kért. 23-19 Lékai büntetőből szépített, a túloldalon viszont Sagosen simán gólt dobhatott, ráadásul megint belebakizott a magyar válogatott a támadásba. Őrült meccsen verték meg Magyarországot 2023. jan. 27. — A döbbenetes kezdést kihasználta a norvég csapat és gyors támadásokkal 3-1-re húzott el. Egy ilyen ítélet persze teljesen tönkrevághat egy ...