top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

[[[ЖЫВОЕ ТЭЛЕБАЧАННЕ*]++]] Беларусь Румынія глядзець у прамым эфіры 12 кастрычніка 2023

Тб онлайн прамы эфір. Глядзець бясплатна. > Тэлеканалы > Румынія. Румынія. 6TV ... Беларусь · Бельгія · Бенін · Бераг ...

для працаўнікоў кампаній-карыстальнікаў Benevity#прэс_реліз Бучанская гарадская рада запрасіла ваяроў Палка Каліноўскага, якія прымалі ўдзел у абароне Бучы, на мерапрыемства з нагоды “Дня горада”. Мэр горада прадставіў да ўзнагароды “За абарону Бучы” і чальцоў Палка, а менавіта: Дзяніса “Кіта”, Аляксея “Псіхолага” і пасмяротна Іллю “Літвіна”. Героі ў нашых шыхтах! Слава Украіне! 🇺🇦Жыве Беларусь! 🇧🇾 3. 9K voters24. Звярніцеся да спісу краін ніжэй, каб даведацца, якія турніры даступныя ў вашым рэгіёне. Заўвага. Для прагляду змесціва патрабуецца падпіска RugbyPass. Усе гульні застаюцца ў архіве да наступнага сезона, так што вы можаце глядзець поўны паўтор альбо пашыраныя асноўныя моманты, калі заўгодна, колькі заўгодна разоў. Ахоп у зонах 1, 2 і 10 уключае ў сябе кожную гульню ў прамым эфіры і па запыце ад чэмпіянату шасці нацый 2021 года, прэм'ерства Галахера і Гінеса PRO14. Выкапаў акоп для палажэння лежачы і кінуў у яго рыдлёўку, кажу:– Давай акопвайся, бо гэта не жарты. На што ён мне сказаў, што гэта дурня сабачая, мы ў нізіне. Але ж я сабе акоп усё ж выкапаў. Першы прылёт. Калі я падняў галаву, то пабачыў Вахцёра – кажа дай рыдлёўку, я сабе выкапаю акоп. У выніку, мы абодва капалі, мяняючыся сапёркай, і пад канец акапаўшыся зламалі тую рыдлёўку. Праз нейкі час аднавіўся абстрэл, я толькі нахіліўся і прылёг, як адчуў, што ў акоп нешта прыляцела інароднае. Я зразумеў, што гэта снарад. Ня ведаю як, але ва ўсёй амуніцыі ды з кулямётам выскачыў з таго акопа. Яго паспяхова выкарыстовываюць нашыя кулямётчыкі, перадаючы "Прывітанне" акупантам 💪🏻#наша_зброя А як засынаеце Вы? Пасля стомы за доўгі дзень нашыя ваяры соладка адпачываюць, наколькі гэта магчыма 🪖Пераможам! 🇧🇾 0:09 Дзеці даруюць усмешку вайскоўцам, а вайскоўцы - дзецям 🤍 Нашыя ваяры сустрэліся з мясцовымі хлопцамі ў адной з вёсак. У сучаснасці ўкраінскіх дзяцей за інтарэс ужо не гульні, а вайсковыя дробязі. На пазіцыі капаюць усе. Звычайна па чарзе. Спачатку вырываюць шчыліну, затым абсталёўваюць акоп. Калі на пазіцыі давядзецца затрымацца надоўга - справа дойдзе і да бліндажу. Калі ўчорашнія рэкруты вяртаюцца са сваіх першых баявых выхадаў, практычна кожны кажа інструктарам: "Дзякуй, што навучылі нас рыць акопы! " 4:26 Самы магутны ў свеце ✊🏻 Буйнакаліберны кулямёт Уладзімірава шмат часу выкарыстоўваецца ў баявых дзеяннях. Але нягледзячы на гэта, ён з'яўляецца вельмі эфектыўнай зброяй і цяпер. БКУ удала спалучае ў сабе хуткастрэльнасць станковага кулямёта з бранябойнасцю супрацьтанкавай стрэльбы і прызначаны для барацьбы з лёгкабраніраванымі мэтамі, агнявымі сродкамі і жывой сілай суперніка, якая знаходзіцца за лёгкімі хованкамі, а таксама ў якасці зенітнага кулямёта. Маючы калібр 14, 5 мм лічыцца адным з найбольш магутных кулямётаў у свеце. На ўзбраенні батальёна "Волат" стаіць буйнакаліберны кулямёт Уладзімірава румынскай вытворчасці, рарытэтны экзэмпляр. Гэтыя спецыялісты будуць працаваць у тыле і сачыць за бягучым станам здароўя байцоў, а таксама ўдзельнічаць у рэабілітацыі тых, хто вярнуўся з фронту. Хлопцы й дзяўчаты, чакаем вашыя рэзюмэ ў нашым чат-боце: @BelarusAndUkraineBot з пазнакай #MEDРазам да перамогі! Трон з гульні прастолаўПад час адной з аперацыяў мы замацаваліся на ўскрайку лесу. Трэба было акапацца. Мой другі нумар кулямётнага разліку Вахцёр, я з ім увесь час сварыўся да аперацыі, падчас і пасля, ён яшчэ крыўдзіўся на мяне з-за гэтага. Малады хлопец, дурнаваты, але ж добры па чалавечым якасцям. Я забраў у яго сапёрную рыдлёўку і пачаў акопвацца. Зона 1: Сінгапур, Ганконг. Зона 2: Тайланд, Індыя, Паўднёвая Карэя, Тайвань, В'етнам і Малайзія. Зона 10: Кітай, Шры-Ланка, Філіпіны, Інданезія, Бангладэш, Бутан, Бруней, Камбоджа, Усходні Тымор, Лаос, Макао, Мальдывы, М'янма, Непал і Пакістан. Зона 3: Уключае Кубак Кары. Даступныя тэрыторыі: Боснія і Герцагавіна, Грузія, Косава, Македонія, Чарнагорыя, Сербія. Зона 4: Уключае ў сябе Гінеса PRO14. Даступныя тэрыторыі: АўстраліяЗона 6: Уключае Кубак Кары. Даступныя тэрыторыі: Аўстрыя, Харватыя, Кіпр, Германія, Ліхтэнштэйн, Мальта, Славенія. Балюча, але гэта так. Пакаленне падвоенных патрыётаў, падвоенная смялівасць і гонар. Такія сустрэчы дапамагаюць рухацца наперад, разумееш, дзеля чаго выконваеш справу. Яшчэ трошку і беларускія ваяры будуць дараваць усмешкі ўжо беларускім дзецям, а тыя - ім. Пераможам! У сувязі з пашырэннем медыцынскай службы Палка Каліноўскага, аб'яўлены пошук спецыялістаў ❗️Нам неабходны:1️⃣ Лекар агульнай практыкі альбо тэрапеўт;2️⃣ Псіхіятр або псіхатэрапеўт з вышэйшай медыцынскай адукацыяй. З вамі будзе падпісаны кантракт з Узброеннымі сіламі Украіны, вы атрымаеце вайсковы квіток і штомесячны заробак. [[[паток<]]!] Беларусь Швейцарыя прамы эфір 25 сакавіка У вольны час Тэа гуляў па Капенгагене з удзельнікамі з Грэцыі, Літвы, Швейцарыі, Румыніі і Ірландыі. (ГЛЯДЗЕЦЬ У ПРАМЫМ ЭФІРЫ>>) Сірыя Беларусь. 0. +. 0 ... [Бясплатна!!] Ізраіль Беларусь онлайн трансляцыя 12 12 вер 2023 г. — [[[ЖЫВЫ СПОРТ]>>>>]] Беларусь Ізраіль прамы эфір 16/06 У другім паўфінале, які пройдзе 10 мая, выступяць: 1. Нарвегія, 2. Румынія, 3. Сербія ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page