top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Shqipëria Republika Çeke drejtpërdrejt live 12/10/2023


7 orë më parë — Kalidou Koulibaly ka folur së fundmi në një “live-video” në “Instagram” për ... Shqipëri — Republika Çeke (Supersport 2) · 12/10/2023 · 20:45. N/A. Ishujt Faroe ...


Këto tri kanale shqiptare e transmetojnë sonte LIVE 7 sht 2023 — Ndeshja ndërmjet Çekisë dhe Shqipërisë do të transmetohet drejtpërdrejt në Digitalb (SuperSport 1), TV Klan dhe Sport 1 në Art Motion. Taulant Balla 7 orë më parë — Policia e Shtetit do të bëjë gjithçka për të mos lejuar incidente gjatë ndeshjes Shqipëri - Republika Çeke. I bëj thirrje çdo sportdashësi të sillet ... Për të mos i lënë asnjë gjë rastësisë, përfaqësueses i duhen minimalisht të paktën 5 pikë për t’u kualifikuar. KUALIFIKIM DIREKT Shqipëria do të përballet në 12 tetor me Çekinë në shtëpi dhe më pas do të udhëtojë drejt Moldavisë në muajin nëntor e pas tri ditësh do të presë Ishujt Faroe. Dy barazime dhe një fitore do t’u mjaftojnë kuqezinjve për t’u kualifikuar në “Euro 2024”. Me një total prej 15 pikësh, duke supozuar se Polonia do të fitonte të tria ndeshjet e mbetura dhe do të shkonte 15 pikë dhe barazim me ne, do të ishte ekipi i Silvinjos që do të kualifikohej për në Gjermani, kjo e mundësuar nga fitorja 2-0 në Tiranë, pasi kemi shënuar një gol më shumë. “EURO 2024″/ Llogaritë e kualifikimit, ja skenarët për kuqezinjtë e SilvinjosGrupi E është një garë emocionuese me katër pretendentë. Shqipëria është në krye të grupit, pasi mposhti 2-0 Poloninë në raundin e fundit të ndeshjeve. Moldavia kapërceu Ishujt Faroe për ta mbajtur veten fort në ekuacion, ndërsa Republika Çeke në vendin e dytë ka një lojë më pak se rivalët e saj. Vetëm një gjë mund të zgjidhet në ndeshjen e shtatë. Shpresat e Ishujve Faroe do të mbyllen zyrtarisht nëse humbasin. Republika Çeke fiton ose të dyja skuadrat barazojnë. Shkurt, të gjithë ëndërrojmë “Euro 2024”-ën, që nga lojtarët, stafi, tifozët. Por si shkon Shqipëria në finalet e këtij kompeticioni? “Panorama Sport” bën një llogaritje hipotetike, duke parë potencialin e rivalëve dhe situatës në tri ndeshjet e mbetura. Në këto dy kanale televizive do të transmetohet ndeshja Çeki – ShqipëriKombëtarja shqiptare e futbollit e vazhdon sot kampanjën kualifikuese të Kampionatit Evropian. Kuqezinjtë do të përballen sonte me Çekinë në udhëtim me fillim nga ora 20:45, shkruan lajmi. net. Qindra tifozë shqiptarë do të jenë të pranishëm në shkallët e stadiumit “Fortuna Arena” në Pragë. Ndeshja ndërmjet Çekisë dhe Shqipërisë do të transmetohet drejtpërdrejt në Digitalb dhe TV Klan. Kjo është konfirmuar edhe nga Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një postimi në faqen zyrtare në Facebook. Aktualisht Republika Ceke është e para në grupin E me shtatë pikë, një më shumë se Shqipëria. Këto tri kanale shqiptare e transmetojnë sonte LIVE ndeshjen në mes Çekisë dhe ShqipërisëKombëtarja shqiptare e futbollit e vazhdon sot kampanjën kualifikuese të Kampionatit Evropian. Kuqezinjtë do të përballen sonte me Çekinë në udhëtim me fillim nga ora 20:45. Qindra tifozë shqiptarë pritet të jenë të pranishëm në shkallët e stadiumit “Fortuna Arena” në Pragë. Ndeshja ndërmjet Çekisë dhe Shqipërisë do të transmetohet drejtpërdrejt në Digitalb (SuperSport 1), TV Klan dhe Sport 1 në Art Motion. ((SHIKONI DREJTPËRDREJT!!)) Republika Çeke Shqipëria (SHIKONI DREJTPËRDREJT!!)) Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 7 shtator 2023 Gjatë momentit të hedhjes së shortit, në Pallatin e Kongreseve në ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page