top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

(Shikoni drejtpërdrejt!) Shqipëria Republika Çeke drejtpërdrejt falas 12 tetor 2023


[[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato Gjysmëfinalja e dytë do të transmetohet në orën 21:00 CET dhe mund të ndiqet drejtpërdrejt nga ...


I mahnit portieri Qemal Vogli me gjithë golat e pësuar. Me Spartakun e Moskës, i cili sapo fitonte titullin e kampionit kombëtar – ishte si të luaje me Kombëtaren e Bashkimit Sovjetik. (TRANSMETO) Shqipëria Polonia drejtpërdrejt 10. 09. 2023 20 orë më parë — 11 orë më parë — Polonia U21 Kosova U21 17 orë më parë — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##))Si e përdor shërbimin Roaming për planet Unlimited? Nëse je pjesë e planit tarifor Unlimited / Unlimited +, ke mundësinë të përdorësh planin tend tarifor njësoj si në Shqipëri nëpërmjet tarifës ditore Roaming 400L (Europë + SHBA & Kanada) ose 1000L (Roaming World). SuperSport: Home Republika Çeke zhvilloi pasditen e kësaj të mërkure seancën stërvitore në “Air Albania” në prag të ndeshjes me Shqipërinë, që luhet këtë të enjte... Mbas këtij entuziazmi politik disi pompoz ku mbi tribunën karshi spikasin portretet pothuajse gjigantë të udhëheqësve të partive komuniste përkatëse Malenkov (BRSS), Bierut (Polonia), Hoxha (Shqipëria), nis futbolli. 29 NËNTOR 1953. [[FALAS**]] Armenia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 8 2 ditë më parë — 2023 | Football Follow Poland U21 v Kosovo U21 8. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on(sporti) PoloniaPaketa Roaming Sasia e policave falas të sigurimit të Shëndetit në Udhëtim është e limituar. [TRANSMETIM##] Shqipëria Polonia drejtpërdrejt falas 10 shta(TRANSMETIM##) Republika Çeke Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 7 shtator 2023... Grupi E: Polonia, Republika Çeke, Shqipëria, Ishujt Faroe, Moldavi. Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport 14 orë më parë — Më të lexuarat · “Shqipëri, Shqipëri! ”/ Asani 'çon peshë' zemrat e tifozëve, kuqezinjtë u shënojnë polakëve golin e parë. 10/09 21:31 · PoloniaNatyrisht pa harruar fjalimet përshëndetëse të drejtuesit të sporteve të Shqipërisë, kësaj here Llazar Lipivani, drejtor i Kulturës Fizike e Sporteve pranë Këshillit të Ministrave, si dhe nga drejtuesi i kombëtares së Polonisë, Karol Kravcik. Detaje të paketës ... Republika Ceke, Kroaci, Irlande, Luksemburg, Danimarke dhe Hungari. • Pagesa fikse mujore do të aplikohet në fund të muajit. Pagesa fikse mujore për muajin ... Cilat janë shtetet ku mund të përdor paketat Roaming Daily Trip, Travel Days, Travel Data dhe Travel Pack? Paketat e sipërpërmendura Roaming mund të përdoren në: Greqi, Mal i Zi, Kosovë, Maqedoni e Veriut, Serbi, Itali, Francë, Spanjë, Portugali, Gjermani, Rumani, Turqi, Mbretëri e Bashkuar, Çeki, Hungari, Hollandë, Irlandë, Austri, Maltë, Belgjikë, Bullgari, Bosnje & Hercegovinë, Kroaci, Qipro, Danimarkë, Estoni, Finlandë, Islandë, Lituani, Letoni, Luksemburg, Slloveni, Suedi, Zvicër, Ukrainë, SHBA, Kanada, Lihtenshtajn, Sllovaki, Monako, Norvegji, Poloni. (((TRANSMETO**))) Kosova Lihtenshtajni shiko live 16 korrik Ishujt Faroe Shqipëria drejtpërdrejt 20 qers (shiko tv**) Bjellorusia Kosova drejtpërdrejt falas 19/06/20. Pas përfundimit të sasisë, Merr planin tënd tarifor edhe jashtëPolonia Polonia (polonisht: Polska), zyrtarisht Republika e Polonisë (polonisht: Rzeczpospolita Polska), është një vend në EvropënHISTORI KUQEZI/ Viti 1953: Shqipëria e Miklos Vadas 2-0 Polonisë, e… përsëri 2-0! Nga BESNIK DIZDARI ËSHTË PLOT 70 VJET MË PARË Viti 1953. Pra, që Kombëtarja e Shqipërisë do të qëndronte plot 75 ditë jashtë Shqipërisë! Aventura “hungareze” e Shqipërisë do të nisë kur mbasi e ka grumbulluar këtë Kombëtare, Vadas e çon atë në Festivalin e Rinisë në Bukuresht nga data 2 deri më 16 gusht 1953. Dhe këta të rinj “burra”, 4 a 5 prej të cilëve kishin fituar titullin e kampionit të Ballkanit qysh para 7 vjetësh, “vallëzojnë” me një skuadër rinore turistike nga Brazili me emrin Universiteti i San Paolos, duke fituar 4-0. Por mandej, kur atyre u del përballë skuadra e ashtuquajtur e “Rinisë së Hungarisë” – një formacion ky i mrekullueshëm danubian – është diçka krejt tjetër. Në 11-shin hungarez ka shumë lojtarë të ardhshëm të Kombëtares së Hungarisë. (Transmetim televiziv>>) Kosova Zvicra shiko live 09/09/2023 24 orë më parë — #oranews #anglishqiperi #anglia #shqiperi #kombetarja #altinsulce ((futbolli@)) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt falas 8 s 1 ditëHISTORI KUQEZI/ Viti 1953: Shqipëria e Miklos Vadas 2-0 Mbaj mend teksa e dëgjonim transmetimin e drejtpërdrejtë në “Radio Tirana” nga Më 6 nëntor 1949 në Varshavë Polonia kishte fituar 2-1 meKështu është thënë për jetë. Prej Festivalit të Bukureshtit, Vadas mbërrin me Kombëtaren e tij në Bashkimin Sovjetik, ku e presin ndeshjet historike me klubet më të mëdha ruse. Shekulli XX. Për çudi jemi pikërisht në prag të një ndeshjeje tjetër Shqipëria – Polonia, që është kjo e ditës së nesërme, por tash për Kupën e Europës të vitit 2024 të shekullit XXI. Duket sikur po kthehemi në “antikitet”. Në të vërtetë, sado “antike” ta quajmë këtë ngjarje të 70 vjetëve më parë, edhe pse një ndeshje miqësore, kurrsesi nuk mund të mos pranojmë se ajo, në përmbajtjen dhe nivelin e saj, i përket po Europës së futbollit modern të asokohe. Por vetëm kështu mund të nënkuptohet gjithçka. Si e Kuptojnë dhe Vlerësojnë Demokracinë Evropianët: Lindore: Shqipëria, Bullgaria, Republika Çeke,. Estonia, Hungaria, Lithuania Polonia, Sllovenia,. Sllovakia, Kosova, Rusia dhe Ukraina, këto vende ndryshojnë ... (SHIKONI-) Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 8 4 ditë më parë — [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtato((HD live##)) Kosova[ONLINE@@] Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page