top of page

STEMxx Chats Group

Public·44 members

Chorvatsko Turecko přenos živý 12 října 2023

Kvalifikace na ME - Online přenos - Chorvatsko : Turecko - 12. října 2023 20:45. 12. 10. • 20:45. Chorvatsko. Chorvatsko. 0:0. ONLINE. 12. října. 20:45. (-:-).

Chorvati jsou zatím aktivnějším týmem, ale Turci si vypracovali jednu gólovou možnost a mohli vést. 31. Cenk Tosun (TUR) trefil Čorluku loktem do hlavy a chorvatskému obránci se spustilo krvácení. Turecký fotbalista obdržel za svůj zákrok žlutou kartu. 32. Chorvati aktuálně hrají v deseti a čekají na ošetřovaného Čorluku. 4. Tufan na polovině hřiště nedovoleně zastavil Modriče a může být rád, že sudí Eriksson zatím nevytáhl žlutou kartu, ale pouze Turkovi důrazně vyčinil. 5. Srna rozehrál první rohový kop centrem do ohně před Babacanem, avšak Vida hlavou balon netrefil. Chorvati zkoušejí ještě zahrozit po levé straně. 6. Mandžukič na polovině fauloval a od té doby hrají s míčem Turci. Calhanoglu vrátil hru mezi stopery, od Topala si bere balon Inan. 25. Čorluka nepustil tělem k míči nabíhajícího Erkina a Subašič rozehrál od své branky. Čorlukův nákop odvrátil hlavou Balta k Erkinovi. 26. Madžukič si nedokázal zpracovat Srnovo vhazování. Turci se dostali od rohového praporku, ale neudrželi balon na svých kopačkách. 27. Modrič si narazil balon s Brozovičem, jenže pak mu čistě vjel pod nohy Özyakup. Hra se přesunula na druhou stranu hřiště, kde vhazuje Gönül. Chorvati patří mezi černé koně turnaje a pošilhávají po jedné z medailí. Kdo vstoupí do turnaje lépe? Základní sestava Turecka:Babacan - Gönül, Topal, Balta, Erkin - Tufan, Inan, Özyakup - Calhanoglu, Tosun, Turan (C). Trenér: Fatih Terim. Náhradníci: Kivrak, Tekin - Calik, Kaya, Köybasi, Malli, Mor, Özbayrakli, Sahan, Sahin, Sen, Yilmaz. Základní sestava Chorvatska:Subašič - Srna (C), Čorluka, Vida, Strinič - Modrič, Badelj - Brozovič, Rakitič, Perišič - Mandžukič. 46. Druhý poločas právě začal. Turci o přestávce jednou vystřídali. Ze hry byl stažen Oguzhan Özyakup a nahradil ho Volkan Sen. Turci se neprosadili po levé straně a s míčem hrají Chorvati. Strinič vrací balon dozadu Vidovi. Ten volí kombinaci s Čorlukou. 47. Sen přihrál Calhanogluovi, který mu míč do uličky rychle vracel. Balonu ale zamezil v další cestě vracející se Modrič. 48. Inan nalezl přesným obloučkem na hranici šestnáctky Sena, který z voleje vypálil. Čorluka se vzadu octl v problémech a hodně se rozčiluje, že rozhodčí Eriksson neodpískal faul tureckého útočníka. Nyní už rozehrává Subašič. 44. Od Gönüla zamířil míč k brankáři Subašičovi, který bude opět vykopávat. Chorvati touží dohrát první poločas bez potíží v defenzívě. 45. Topal prodloužil hlavou míč do rukavic Babacana. Běží poslední minuta základního hracího času první půle, ale ještě se něco bude nastavovat. 45+1. Perišič zastavil Turana čistým skluzem a Chorvati se poté bránili Erkinovu rohovému kopu. Balta si naběhl na přední tyč, přehlavičkoval Badelja, avšak namířil jen do boční sítě. 45+2. Rozhodčí nastavil dvě minuty. Brozovič, Srna a Modrič se na polovině hřiště zapojili do kombinace, která končí vzadu u Čorluky. První poločas skončil. Druhý poločas začne přibližně v 16:02. Chorvati nastoupili do utkání s Tureckem aktivněji a měli první tři větší šance. Už ve druhé minutě si našel Rakitič Srnův centr, ale zakončoval těsně vedle. Brozovič za dalších dvacet minut dvakrát střílel nepřesně hlavou, Badelj pálil po rohovém kopu přesně na brankáře Babacana. Srnův centr dokázal bez potíží odvrátit Balta. Tufan musel v souboji s Brozovičem odehrát míč raději na rohový kop. 17. Balta vyhlavičkoval Srnův roh z velkého vápna, o něco později se balon vrátil do ohně k Mandžukičovi. Vytáhlý útočník hlavičkoval jen do Balty. 18. Strinič se zahnal až na postranní čáru, míč sice udržel na hřišti, ale vzápětí o něj přišel. A pak stáhl Turana pouze za cenu faulu. 19. Calhanoglu centroval velmi prudce před Subašičovu branku, ovšem Badelj odrazil míč na rohový kop. Rozehrávku si chystá Erkin. Po půlhodině hry se poprvé vepředu ozvali také Turci. Také Tufan však napálil centrovaný balon pouze do brankáře Subašiče. Čorluka musel být po zásahu loktem od Tosuna ošetřen a v zápase pokračuje s ovázanou hlavou. Čtyři minuty před koncem poločasu rozjásala chorvatské fanoušky rána Modriče, jenž napálil k tyči z voleje vysoký odkop Inana. Chorvati v důrazném utkání zaslouženě vedou. Statistiky po prvním poločase:Držení míče: 49% - 51%Střely celkem: 4 - 8Střely na branku: 1 - 3Fauly: 6 - 11Žluté karty: 1 - 0Úspěšné přihrávky: 151 - 147Ofsajdy: 0 - 0 Utkání Turecka s Chorvatskem podle předpokladů hodně bolí. Sílu Tosunova loktu pocítil v obličeji Vedran Čorluka a pokračuje s obvazem na hlavě. Park princů bude ještě hostit duely Rumunska se Švýcarskem, Německa se Severním Irskem, Portugalska s Rakouskem a jedno osmifinále. Euro 2016 má za sebou první dva hrací dny. Tři mužstva si na Euru odbyla historickou premiéru, policie musela řešit roztržky anglických a ruských příznivců. Podívejte se na naše video. Chorvatský trenér Čačič nevzal kvůli osobním neshodám na turnaj zadáka Dejana Lovrena z Liverpoolu. Kostkovaní byli v kvalifikaci z hlediska červených karet nejtrestanějším týmem, červená karta byla Chorvatům ukázána hned třikrát. Právě kvůli karetnímu trestu přijde o první zápas s Tureckem útočník Duje Čop, který by ale zřejmě v základní sestavě i tak chyběl. Skupina D se rozjíždí, už zítra vstoupí do turnaje česká reprezentace soubojem proti Španělsku. Koho byste postavili na místě trenéra Vrby vy? Hlavním rozhodčím zápasu bude Švéd Jonas Eriksson, na čarách budou jeho krajané Mathias Klasenius a Daniel Wärnmark. Trefil by branku, pokud by ale míč nenarazili do jeho spoluhráče Tosuna. Hakan Balta (TUR) zajel Mandžukičovi do kotníku a obdržel žlutou kartu. 49. Modrič rozehrál obloučkem na Srnu, jenž byl okamžitě faulován Senem. Záložník Fenerbahce trefil Srnu šlapákem do kolene, ale žlutou kartu nedostane. Zajímavé. 50. Rakitičův centr nalezl ve vápně Mandžukiče, který vyšplhal ze všech nejvýše, ale hlavičkoval jen na připraveného Babacana. 51. (SPORT***) Arménie Chorvatsko přenos 11 září 2023 10. 9. 2023 — [ŽIVÝ PŘENOS] Chorvatsko Lotyšsko přenos živý 8 září 2023 před. ((Sportovní Živý přenos Malta Skupina D Chorvatsko – Wales Turecko – Chorvatsko. 20. Modrič odvrátil balon k Inanovi, který jej z prvního doteku napálil za Subašičovu branku. Calhanogluova přihrávka nemířila přesně na nabíhajícího Tosuna. 21. Vida byl na půlce faulován a bleskově rozehrál na Rakitiče. Volný prostor okolo barcelonského fotbalisty se brzy ucpal Turky, kteří ho o míč obrali. Právě probíhá živý přenos Chorvatsko - Turecko ŽivéPřenosy.TV 2. 7. 2023 — Sledujete rádi volejbal? Chcete vidět ▶️ živý přenos Chorvatsko - Turecko? Více na ŽivéPřenosy.TV.