top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Србија Бугарска uživo live 11 октобар 2023

9. 9. 2023. — — Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Crna Gora - Srbija u ... dok je Crna Gora bila bolja od Bugarske na gostujućem terenu sa 1:0.

Granični prelaz Vrška Čuka / Srbija - Bugarska - Uživo kamere Ovde možete videti uživo kamere sa graničnog prelaza Vrška Čuka u Srbiji. MUP kamere. Live. Napomena: Potrebno je da pustite video snimak kamere i da ... Србија чудом избегла пораз у Бугарској! https://sputnikportal. rs/20230620/uzivo-srbija-bugarska-sport-fudbal-evropsko-prvenstvo-kvalifikacije-live-stream-1157455613. htmlСрбија чудом избегла пораз у Бугарској! Србија чудом избегла пораз у Бугарској! Фудбалска репрезентација Србије у драматичној завршници утакмице квалификација за Европско првенство против Бугарске на гостујућем терену изборила је реми... 20. 06. 2023, Sputnik Србија2023-06-20T22:38+02002023-06-20T22:38+02002023-06-20T22:44+0200спортспортфудбалфудбалска репрезентација србије/html/head/meta[@name='og:title']/@content/html/head/meta[@name='og:description']/@contenthttps://cdn1. минута. Оваквим исходом, али и после победе Мађарске над Литванијом од 2:0, Србија је изгубила прво место на табели јер има лошију гол-разлику уз исти број бодова. Солидно је Србија отворила утакмицу, јасно је било да ће јој Бугарска препустити иницијативу и то је покушао да искористи Живковић убацивањима са десног бока у уводним минутима дуела, али прави резултат није стигао. У петом минуту је Миленковић главом покушао после корнера Тадића, а у десетом су већ задрхтали сви у тиму Србије јер је Гудељ уписао прву грешку што је омогућило Десподову шансу за гол. После Живковића активирао се и Костић на левом боку, без правог учинка јер је сваки центаршут ишао по земљи, а у шуми ногу у казненом простору Бугарске такви покушаји нису могли да донесу ништа добро. Чекајући на праву акцију Србије, Бугарска је поново дошла на корак од гола после нове грешке Гудеља, а у 31. је Русев практично матирао Вању Милинковић-Савића, али је био непрецизан и послао је лопту поред стативе. Први шут у оквир гола Србија је забележила у 43. минуту преко Саше Лукића који је само загрејао рукавице голмана Бугарске, а у другом полувремену не да се ствари нису промениле него су постале још горе. У 48. минуту су се Бугари прошетали кроз шеснаестерац Србије, на правом месту се нашао Десподов који је рутински пласирао лопту у мрежу и донео домаћима велику предност. Десет минута касније селектор Стојковић је на терен послао и Јовановића као другог нападача, Србија и даље није могла до гола, а у 69. Srbija Bugarska uživo prenos sastav reprezentacije - Fudbal 19. 6. 2023. — Fudbalska reprezentacija Srbije nastavlja misiju - posle gotovo četvrtine veka treba stići na Evropsko prvenstvo, a Dragan Stojković Piksi sada ... 90+6’ – Лазовић! Гол за Србију! Изједначење! 90+5’ – Невероватно! Уместо шута Јовановић је дриблао и изгубио лопту! 90+2’ – И опет! Пресликана претходна ситуација! 89’ – Штета! Младеновић је проиграо Јовељића, али је његов шут блокиран! 81’ – Нова променаГрујић мења Максимовића. 75’ – Јалово, јалово! Нема напада, али има катастрофалних грешака дефанзиваца који морају да креирају игру јер везни фудбалери готово да не постоје. Очајна игра Србије која губи 1:0. 71’ – Промене на крилимаЖивковић и Костић су ван терена, у игри су Лазовић и Младеновић. 70’ – Невероватно... img. sputnikportal. rs/img/07e7/06/14/1157465709_0:102:1875:1157_1920x0_80_0_0_a6d4e2c028853f1b68e43348efebdaa7. jpgSputnik Србијаfeedback. rs@sputniknews. com+74956456601MIA „Rosiya Segodnya“2023Sputnik Србијаfeedback. com+74956456601MIA „Rosiya Segodnya“Вестиsr_RSSputnik Србијаfeedback. com+74956456601MIA „Rosiya Segodnya“https://cdn1. rs/img/07e7/06/14/1157465709_99:0:1776:1258_1920x0_80_0_0_763955299a9271f7a310484dc0098b09. МЕЧ ЗА ИНФАРКТ! Србија голом у 96. минуту шокирала 20. 6. 2023. — Дошла је лопта до фудбалера Вероне који је фанстастичним ударцем савладао Дјулгерова. Bulgaria 1-1 Serbia | Goal: Darko Lazovicpic.twitter. минуту је имала и велику срећу пошто је Крастев погодио пречку. Ни промене на крилима нису донеле бољитак, јалови напади Србије су завршавали углавном без шута, осим момента из 89. минута када је резервиста Младеновић лепо проиграо Јовељића, али је његов ударац био блокиран, што се десило се то и три минута касније. Велику шансу у петом минуту надокнаде пропустио је Јовановић, али минут касније није Дарко Лазовић, топовски је шутирао из казненог простора и закуцао лопту у мрежу за коначних 1:1. Ток меча пратите сте могли да пратите уз Спутњик:Прво нова обавештењаПрво стара обавештења90+6’ – Крај! Реми! Очајна утакмица Србије, гол Лазовића је макар донео један бод. Коначан резултат – 1:1. Bugarska i Srbija podelili bodove u Razgradu 20. 6. 2023. — Bugarska zauzima četvrto mesto sa samo dva boda! Uživo,. Bugarska - Srbija: 1:1. Tok utakmice: Drugo poluvreme: Završena je utakmica! 96 ...