top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Baník Ostrava do 19 let Slovácko do 19 let přenos živý 11 října 2023 Živé HD

Ostrava vs. Slovácko. Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz.

Ostrava - Slovácko | ONLINE | 29. 7. 2023 18:00 | FORTUNA:LIGA 2023/2024 | ŽIVĚSkončilo nám utkání 2. kola FORTUNA:LIGY mezi Baníkem Ostrava a Slováckem. V tomto duelu jsme branku neviděli, a proto tedy mají oba celky po jednom bodu. Úvod mělo lepší Slovácko, ale druhá polovina prvního poločasu naopak patřila Ostravě. Krátce po pauze unikl domácí Tanko, který i vstřelil branku, ale ta kvůli ofsajdu nakonec neplatila. Baník pak byl o trochu lepší, ale v 80. minutě naděje na tři body pro domácí de facto uhasil faul Bitriho, jenž viděl červenou kartu. Heča žádnou práci neměl, teď ji bude mít s odkopem. Kadlec byl v souboji s Tankem až příliš důrazný, takže Baník rozehraje standardní situaci. Míč pošle do vápna jeden z dvojice Ewerton – Šín. 24' Baník se mohl dostat do své první šance. V zajímavém náběhu byl Kubala, jenže Šín na něj přihrávku neprocpal. Lokomotiva Brno H. H. – FC Slovan Liberec 0:5 (0:2) Slavia se podruhé představila na domácí půdě a opět z toho bylo vysoké vítězství. Proti Viktorii Plzeň otevřela gólový účet zápasu Veselá, další dva góly přidala Nekesa. Do přestávky se ještě radovaly Růžičková a z pokutového kopu Šurnovská. Po změně stran se ještě dvakrát radovala střídající Divišová a Pražanky tak zvítězily 7:0. SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 7:0 (5:0) Slavia ženy - Plzeň ženy 7:0 (26. Je za námi první poločas, který branku nenabídl. V úvodu bylo Slovácko jasně lepší, zhruba patnáct minut si tvořilo jednu šanci za druhou, ale Baník i se štěstím odolal. Okolo 20. minuty se ale hra domácích zvedla a naopak Slovácko už tak aktivní nebylo. Baníku mnoho nechybělo, aby se na konci úvodního dějství dostal do vedení. 45+1' První poločas skončil. V závěru poločasu má Baník územní převahu. Stoperská dvojice hostů ale funguje jako jeden muž. 45' Ndefeho centr se snažil za sebe prodloužit Tanko, avšak defenzíva Slovácka tento ošemetný moment zvládla s noblesou. Středopolař Slovácka jen o pár centimetrů minul zadní tyč, tudíž Letáček si může oddechnout. 80' Bitri dal “tělo” Juroškovi a byl vyloučen! Červená karta pro tým FC Baník Ostrava (Eneo Bitri). Eneo Bitri fauloval pár metrů před vápnem unikajícího hráče, takže od sudího Klímy viděl červenou kartu. Velká komplikace pro Baník. 78' Po rohovém kopu Baníku zůstal na trávníku ležet David Lischka. Zdá se však, že stoper domácích bude v pořádku. Další zajímavý náznak Ostravy! Filip Kubala postrčil balón do strany na Ewertona, který se už chystal střílet, ale před ním zasáhl obránce. Slovácko veze z Pardubic tři body, Baník potrápil Spartu 27. 8. 2023 — 8. FC Baník Ostrava, 2, 0, 0, 2, 1:16, 0. Související. Ženy · Ženy do 19 let neudržely vedení a podlehly domácím Slovinkám. 26. 9. 2023. Ženy ... 65' Velice sympatické gesto hlavní tribuny, která při odchodu ze hřiště zatleskala Milanu Petrželovi, ačkoliv tento křídelník za Baník nikdy nenastupoval. ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Matěj Valenta. 64' Ndefeho centr z pravé strany s velkým přehledem odvrátil stoper Kadlec. Poté byl navíc pískán útočný faul Ostravy. Pro svůj celek získal důrazný stoper autové vhazování. 28' Ostrava teď prožívá svou zatím nejlepší pasáž v tomto utkání, ale teď zase o balón na chvíli přijde, poněvadž Kubala fauloval velezkušeného Michala Kadlece. 27' Ewerton z rohu našel Bitriho, který se dostal k hlavičce. Zakončil velice dobře, avšak těsně minul. Míč byl ale tečován jedním z obránců. Ewerton průnikovou přihrávkou našel Tetoura, který pro Baník vybojoval první rohový kop. 25' Na Šínův pas si naskakoval Bitri, jehož hlavička se ale neujala. „Zatím jsem zbrklá, chci vše řešit konstruktivně, někdy i zbytečně dávám do střely mnoho síly místo technického zakončení. Přičítám to i tomu, že je začátek sezony, máme za sebou dvě utkání a doufám, že to do dalších utkání zlepším, “ doplnila utočnice Slovácka. Duel jste mohli sledovat živě v našem přímém přenosu na FAČR. tv nebo youtube. FK Pardubice – 1. FC Slovácko 0:5 (0:1) Pardubice ženy - Slovácko ženy 0:5 (27. 2023, 1. liga žen, Pardubice) Program druhého kola začal třemi duely již v sobotu. Sparta se trápila v Ostravě, kde Baník rychle vedl. Již ve třetí minutě otevřela skóre domácí Lachká. (ŽÍT!) Baník Ostrava Pardubice přenos živě 7 října 2023 před 4 dny — (ŽÍT!) Baník Ostrava Pardubice přenos živě 7 října 2023 FORTUNA:LIGA 2023/2024, 11. kolo. Začátek utkání: 7. 10. 2023 18:00. 23' Ewerton, který zatím tolik výrazný není, byl na obranné polovině faulován Vechetou. 22' Slovácko dlouho kombinovalo okolo brány domácích, ale přesnou finální přihrávku nevyprodukovalo. 21' Boula ve středu pole chyboval, načež Petržela rychle uvolnil Trávníka. Ten pak posunul na Holzera, jehož centr ale ve vápně odkopl Kpozo. 20' Šín vybojoval míč a poté jej posunul na Kpoza, jenž se snažil vyzvat Tanka, ale ten zrovna stál v ofsajdu. Baník Ostrava U19 - vs 1. FC Slovácko U19 Aktuální skóre Baník Ostrava U19 vs. 1. FC Slovácko U19 (a online přímý přenos s videem) začíná 11. 10. 2023 v 12:00 UTC in U19 1st Division, ...