top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Яруд Зоря дивитися онлайн трансляцію 12 жовтня 2023

Читайте свіжі новини футболу на порталі Футбол 24 - всі футбольні новини світу на сайті про футбол football24.ua.

Ще раз дякуємо всім, було мегакруто! Вже думаємо, як зробити такі зустрічі регулярними)🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу ⚡️Новий випуск! Там ми розбираємо:✅ дивний початок 3 матчів УПЛ в один час✅ різку зміну стратегії ниття Луческу✅ підозрілу битву фармів Дніпра-1 і Металіста✅ містичну відставку Кривенцова✅ вічну суперечку «навіщо платити за український футбол»✅ багатообіцяюче оголошення революції Козловським✅ крінжові відмазки УАФ про російські спецслужбиПолетіли! https://youtu. be/wIJHLCL3NI8🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу 🤬Козловський вкотре доводить, що його слова не вартують нічого. УАФ перетворилась в Політбюро ЦК КПРС. Це структура, члени якої відверто паразитують на футболі і вважають себе повелителями і вершителями доль в українському футболі»Листопад 2021 року:Козловський: «Павелко – мій друг, віднедавна дуже близький. Він був мені великим другом, а тепер став дуже близьким. Все відмінно з ним»Жовтень 2022 року:Козловський: «Хочу зробити велику прес-конференцію і поговорити про те свавілля, яке відбувається в українському футболі. Давайте називати отих бабаїв, отих сволочів, які засіли в УАФ, які довели до такого плачевного стану наш футбол. Усім керівникам УАФ велике вітання. Що б ви не робили, як ті вужі на сковородці, час змін настав. Запрошую всіх журналістів – якщо не ви, тоді я не знаю, хто буде спасати наш футбол. Вам потрібно піднімати маси на цю революцію. Революцію футбольну. Ми вже пережили три таких Майдани, тепер пора робити і футбольний Майдан. Як казав Тарас Шевченко, що може бути гірше за московські воші – це українські гниди. Тому поговоримо про тих українських гнидів, які пють нам кров»Тому що послідовний😆🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу 🍾А ми сьогодні провели першу офлайн-зустріч з нашими патронами і влаштували цілий футзальний турнір KDK Cup! Вийшла справжня заруба – одразу 3 команди з 5 набрали найбільшу кількість очок. Лише за додатковими показниками перемогла команда Сеньківа – Сидорів Хотспур😆Ну а після футболу все було, як ми любимо – відверті розмови, купа жартів і файне пиво)Більше фото і відео – на Патреоні. Сьогодні він називає білим те, що вчора називав чорним. Як казав класик – чим наколоті ті апельсини, які ви їсте? Жовтень 2022 рокуКозловський: «Як президент футбольного клубу Рух, я не маю морального права боротися і виграти право першої шлюбної ночі чи оренди стадіону Карпат. Цей стадіон все життя належав Карпатам, тому що це їхня історія. Я не можу красти історію у львівського клубу, який я люблю, поважаю і за нього вболіваю»Вересень 2020 рокуКозловський: «На наступній сесії я буду ініціювати, щоб міська рада розірвала договір з Карпатами щодо стадіону Україна, щоб він належав комунальному підприємству. Карпати дали нам усі підстави цей договір розірвати. І якщо треба платити гроші, то краще ми (Рух) будемо платити їх містові, а не невідомо кому»🟩КДК: Ютуб, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Патреон, магазин мерчу ☹️За нашою інформацією, один з лідерів Дніпра-1 Бланко отримав серйозну травму в матчі з Інгульцем і пропустить 6 тижнів. Зоря - Рух: дивитись онлайн-трансляцію матчу 19-го В Україні матч 19-го туру Української Прем'єр-ліги між Зорею та Рухом транслюватиметься на каналі Football Hub у YouTube. Онлайн-трансляція буде доступна 2 ... Яруд Мариуполь - Заря смотреть онлайн 12.10.2023 Смотреть online трансляцию матча Яруд Мариуполь - Заря ✓ Сегодня 12 октября 2023. Бесплатно. ⚽ Украина - Кубок Украины. Футбол. Не розповідатиму про те, що там довелося пережити 27 бер. 2022 р. — Наразі Яруд має у своєму активі 24 турнірних Шахтар зіграє перший матч в Лізі чемпіонів проти Порту: де дивитися онлайн, список трансляцій. Кращого, ніж Андрій Васильович, не можу собі навіть уявити на сьогоднішній день. Коли мені боляче на душі від побаченого, мені спадає на думку зателефонувати моєму улюбленому президенту УАФ і мило побесідувати»Липень 2021 року:Рух: «Відбулось чергове свавілля в українському футболі, яке вкотре продемонструвало, як «Цар всія футболу» і Вадим Костюченко в ручному режимі «управляють» футболом». KDK Колишній Яруд не сильно парився новим лого, коли змінював брендинг на Маріуполь. Особливий м'яч на матчі Шахтар - Зоря. Краса. Фото: Шахтар. 1.7K views 05 ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page