top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 12 tetor 2023


11 sht 2023 — године, romanized: Fudbalska reprezentacija Kosova do 21. (live sport###) Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë ... Andorra, but trailing ...


Vucic) shmang Tiranën, duke dërguar kryeministren Ana Bërnabiq (o. Brnabic) për Samitin e Procesit “KFOR-i të marrë në kontroll veriun”, Rama sqarohet: S’është ushtri pushtuese. Forcat e Kosovës s’mjaftojnë Nga foltorja e Kuvendit, Kryeministri Edi Rama ka sqaruar kërkesën drejtuar NATO-s, që KFOR-i të marrë kontrollin në veri të Kosovës. Spanjolli, tetë herë kampion Galtier rinis punën nga Katari Karriera e Kristof Galtier rinis nga Katari. Pesë muaj pas ndërprerjes së kontratës me Paris Sen Zhermen, klub të cilin e stërviti Ambasadori çek në Tiranë: Shqipëria e fortë, shpresoj të kualifikohemi në Euro 2024 Çekia duhet të fitojë për të vazhduar ëndrrën “Euro 2024”. Me anë të një postimi... Kombëtare 12 tetori është Kuqezi dhe për ta bërë edhe më speciale këtë ditë, ka menduar DigitAlb, që ka shpërndarë 22 mijë qeleshe (Plisa) në... “Ndeshje shumë e rëndësishme, por jo vendimtare. Kualifikimi në Euro 2024 vendoset në nëntor”, deklaroi trajneri Sylvinho përpara ndeshjes me Çekinë. Shqipëria pret sonte... Shtyhet takimi Kosovë-Izrael, i programuar për datën 15 tetor në “Fadil Vokrri” të Prishtinës. Teksa Inteligjenca artificiale/ Kallanxhi: Pritet që në 2030-ën të kalojë atë humane. Tufa: Nuk ndihem e rrezikuar Prej disa kohësh inteligjenca artificiale po përfshihet në shumë fusha të jetës. Por së fundmi, është vënë Shtimi i rasteve me COVID/ Mjeku Alimehmeti në "Jetë Shqiptare": Nuk bëhet fjalë për pandemi të dytë Javët e fundit është vënë re shtim të rasteve të virusit ri në qarkullim. Po si ndikojnë këto viruse në trupin Lufta e Hamasit/ Blinken: SHBA do ndihmojë gjithmonë Izraelin. Netanjah: Të shkatërrohet si ISIS Sekretari Amerikan i Shtetit, Entoni Blinken (Antony Blinken) në një deklaratë të përbashkët për shtyp me Kryeministrin e Izraelit Privatizimi i ish-fabrikës “Buka”/ Ahmetaj, dyshime mbi SPAK: Si mund të rrjedhin informacionet para se të ndiqet rruga ligjore Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka reaguar sërish në lidhje me akuzat ndaj tij për privatizimin e ish-fabrikës “Buka”. Home | SuperSportArabi Saudite Largimi i Karim Benzemasë nga Reali i Madrid drejt Arabisë Saudite ishte një nga më befasuesit në treg, veçanërisht për shkak se francezi kishte... Lajme Në një prononcim për SportNews me gazetaren Albana Bejko, Elion Lilaj – drejtori i Marketingut në DigitAlb – dhe Ireta Poçari – Menaxhere e... Euro 2024 Tifozat Kuq e Zi, tifogrupi më i madh që mbështet kombëtaren e Shqipërisë, janë gati për takimin me Çekinë. Në Plani franko-gjerman, Rama: Kosova po rrezikon të humbasë shansin historik në luftën diplomatike me Serbinë Tensionet mes Kosovës e Serbisë kanë qenë pjesë e diskutimeve të seancës plenare në Kuvend. Kryeministri Edi Rama ka deklaruar Lufta Hamas-Izrael/ MEPJ: 20 shqiptarë udhëtuan drejt Greqisë, 17 prej tyre po kthehen në atdhe Lufta mes Hamasit dhe Izraelit ka detyruar qytetarë të kombësive të ndryshme që të udhëtojnë drejt shteteve të tjera Sport Shko tek Rtsh Sport Shqipëri-Çeki, ja formacionet Drejt stadiumit “Air Albania”... Është një nga tri finalet, ndoshta më e rëndësishmja. Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLexo Lajme Shko tek Rtsh24 Masat e sigurisë për ndeshjen Shqipëri- Çeki, policia sekuestron kapsolla, tymuese, flakadanë Ish-luftëtari i UÇK-së, Dritan Goxhaj në "Ekspres": Albin Kurti mund të kishte parandaluar sulmin serb në veri Ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Dritan Goxhaj ka deklaruar në emisionin "Ekspres" në Radio Televizionin Shqiptar Kuvendi i Shqipërisë miraton me 101 vota dhe 1 abstenim, rezolutën për sulmin në Kosovë Në përfundim të mocionit me debat dhe interpelancës, Kuvendi votoi të enjten (12 tetor) pro rezolutës së dakordësuar nga Tifozi i zjarrtë i kuqezinjve që jeton në Zvicër kërkon pasaportën shqiptare Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka pritur në një takim një prej tifozëve më të njohur të ekipit kombëtar, Besmir Vuçiq shmang Tiranën, Serbia do përfaqësohet në Samitin e Berlinit me kryeministren Bërnabiq President serb Aleksandar Vuçiq (o. Faith Group | Kuna United Methodis 23 orë më parë — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>>] Andorra Kosova drejtpërdrejt falas 12 tetor 2023 14 mar 2023 — Kombëtarja e Kosovës ndeshjen e dytë kualifikuese për ... Ky duel është mjaft delikat edhe për tifozët, Zyrtare, UEFA shtyn ndeshjen mes Kosovës dhe Izraelit “Ndeshja kualifikuese e ‘EURO 2024’ mes Kosovës dhe Izraelit e planifikuar për tu luajtur më 15 tetor është shtyrë. Skenarët, Shqipëria kualifikohet nëse… Shqipëria është në tre “kthesat” e fundit larg finishit, i cili e dërgon në "Euro 2024". Për të rrealizuar këtë Tani Direkt TV Radio Për te mos u humbur në TV Orkestra Orkestra e RTSH-së çel sezonin artistik, spikat përfshirja e artistëve të rinj shqiptarë Çesk Zadeja dhe Beethoven “përmbyllin” koncertin e Orkestrës Simfonike të RTSH-së Mbrëmjen e së mërkurës Teatri “Skampa” në Elbasan mirëpriti koncertin përmbyllës të sezonit artistik, “Stina Orkestra simfonike e RTSH-së sjell klasikët francezë për publikun shkodran. [SHIKONI DREJTPËRDREJT===] Rumania Kosova [[transmetim i drejtpërdrejtë*]] Kosova Rumania drejtpërdrejt falas 16 [transmetim i drejtpërdrejtë Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 |. Raste të ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page