top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

[[[SPORT TV>>>>]]###] Lettország U19 Magyarország U19 közvetítés 11/10/2023

2023. júl. 16. — A torna All Star-csapatába bekerült Zaj Klára kapus és Simon Petra irányító is a magyar csapatból. Simon Petra egyben a torna MVP-je is lett. ( ...

Bánfalvi Gergő meghívót kapott az U19-es válogatottba - VASAS FCAz U19-es korosztályos válogatott következő programjára 2023. október 02. és 05. között kerül sor, melynek keretében Telkiben felkészülési tábor, majd a szűkített keret számára október közepén Lettországban UEFA Eb-kvalifikációs kör következik. Lettország - Magyarország 2023. október 11., szerda 18:00 Riga, Lettország Magyarország - Gibraltár 2023. 15 a negyedből. Kapufát lőnek a szerbek, jöhetünk. 9:7 – Martinovics, most ötméteresből. 9:6 – Tátrai kicsit ütemtelenül lövi a rövidbe, fórban. Másfél perc a negyedből. 8:6 – szerb előny, Martinovics. 8:5 – Mészáros ember nélkül marad – simán belövi. Szerb centerbejátszás után megszerezzük a labdát. Három perc a térfélcseréig. Kontra ellenünk. Szalait kiküldik. Kivédekezzük ezt is. 7:5 – Fór után Molnár Erik a gólszerző. Kontra után jöhetünk. 13:00 Gibraltár GIB 2023-10-14 13:00:00 Magyarország - Gibraltár 2023. október 17. Norvégia NOR 2023-10-17 13:00:00 Magyarország - Norvégia Lettországban küzd az elitkörért az U19-es válogatott U19 férfi | 2023. október 10., 17:17 Vereséggel zártuk a Vilotic-tornát U19 férfi | 2023. szeptember 12., 23:12 Nem sikerült pontot szereznünk a franciák ellen 2023. szeptember 09., 21:59 Kétgólos vereséggel kezdtük a Vilotic-tornátA házigazda szerb válogatott 3-1-re legyőzte férfi U19-es együttesünket Szabadkán. 2023. Az F1-es Brit Nagydíj futama, U19-es foci Eb, röplabda, strandkézilabda és triatlon vasárnap élőben az M4 Sporton és m4sport. hu-n | M4 SportAz F1-es Brit Nagydíj futama, U19-es foci Eb, röplabda, strandkézilabda és triatlon vasárnap élőben az M4 Sporton és m4sport. hu-n A vasárnap ismét az autósporté lesz az M4 Sporton: ezúttal Nagy-Britanniából jön az aktuális F1-es (és F2-es, F3-as) futam, de a kínálatunkban szerepel továbbá két U19-es labdarúgó Eb-meccs, triatlon, röplabda és strandkézilabda is. Élő közvetítéseink július 9-én, vasárnap: M4 Sport >>> 9. Szögletre véd a szerb kapus. 11:10 – szépen megjátszott szerb előny, Baucalo a falból húzta be. 11:9 – Mészáros a hosszúba kanyarít. 2. 15 a negyedből. Kapufát lövünk, majd kiegészülnek a szerbek, véd a kapus, de nekünk adják a labdát a bírók. Végül ejtés szabaddobásból, de belefújnak, fórt kapunk. Kritikus pillanatok. Emberelőny – Nyéki Balázs időt kér, talán először a tornán… Jó védekezés, a centertől vesszük el a labdát. Itt a negyed fele. Magyarország U19 élő eredmények, végeredmények, következő meccs, Lettország U19 - Magyarország U19 élőben | Foci, EurópaSEGÍTSÉG: Ez a(z) Magyarország U19 eredmények oldala a Foci/Európa szekcióban. Magyarország U19 eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, …) az Eredmenyek. szeptember 07., 23:02 A szerbek ellen kezdünk a Vilotic-emléktornánFérfi U19-es válogatottunk az októberi Eb-selejtezők előtt még három felkészülési mérkőzést játszik, mindhármat a csütörtökön kezdődő... 2023. szeptember 06., 17:06 2023. szeptember 12. Nemzetközi torna MNE 4-0 2023. szeptember 09. FRA 2-0 2023. szeptember 07. 13:12 – Mészáros hatalmas gólja kintről. Labdát szerzünk! Fölé lövünk, aztán hátrányba kerülünk. Időt kérnek a szerbek. 12:12 – Kojics egyenlít Lefordulás – 2:1, de kimarad a ziccerünk. 12:11 – fórt kapunk és Tátrai belövi. A szerb is mellé lő. Előbb szöglet, aztán mellé lövünk. Miénk a labda. Fontos, hogy Martinovics közben kipontozódott. SZÜNET 11:11 – Belövi a szerb, de a bírók közbesípoltak, Tátrait kiéllították. Aztán még valakit és Kovacsevics rögtön belőtte. Fór, majd kettős fór – kimaradt, kivédte a kapus. A túloldalon Nagy Ákos megy ki, megússzuk gól nélkül. Fórt kapunk, majd kontra ellenünk! 10:9 – Molnár Eriket kiküldik, Gavrilovics azonnal belövi. Kovács véd, megúszunk, de kijön a kapus a passzra. 10:8 – szépen kijátszott fór, Molnár Erik lövi be balról. 9:8 – Gavrilovics centergólja. Először szólal meg a “Szürbia”-kórus a nézőtéren. A kapunál elveszítjük. Tátrai hozza el a labdát. NAGYSZÜNET Kovács hatalmasat véd! Véd a szerb kapus. Mintha kiállítás is lenne utána, időt kér az ellenfél. MLSZ központ Lettországban küzd az elitkörért az U19-es válogatott. Babó Levente együttese a házigazdák ellen kezdi meg szereplését az Eb-selejtező minitornán. Férfi A- ... 16:17 – Jaukovics belövi. Lakatos Soma labdáját kivédik. Urosevics a kapufát találja el. Mészáros lövését védi a kapus. 16:16 – Kojics – gól. 16:15 – Tátrai – gól. 15:15 – Kovacsevics is. 15:14 – Vigvári belövi. VÉGE! Ötméterespárbaj következik. 14:14 – Vigvári Vince egyenlít!!! 0. 07 0. 25-nél fórt kapunk, Nyéki Balázs kikéri második idejét. 13:14 – Dimitrijevics közelről lövi be. 0. 45 Újra mi jövünk. Rossz centerpassz. Kezdődik az utolsó perc. Gyors támadás, de a szerb kapus megszerzi a labdát. Fölé lövi a szerb. Elöl elveszítjük. 13:13 – Urosevics egyenlít Véd a szerb kapus. Elértük a negyed felét. Miénk a labda. SRB 3-1 2023. augusztus 23. Felkészülési mérkőzés 2-3 ROU Babós Levente Poszt védő Válogatottság 2 Bakti Balázs támadó 6 Berki Marcell középpályás Bodnár János Gergő Dragóner Áron Farkas Bendegúz Gruber Zsombor Horváth Hunor Kállai Zalán Kiss Norbert Kocsis Dominik Kovács Patrik 5 Mergl Szabolcs kapus Nagy Zoltán Pécsi Ármin Szűcs Tamás Tarcson Ákos Tuboly Máté Román U19-es siker Telkiben 2023. augusztus 23., 20:11 A románokat fogadja az U19-es válogatottSzerdán délután Telkiben játssza első idénybeli nemzetközi mérkőzését az októberi Eb-selejtezőkre készülő férfi U19-es válogatott. (((nézd online))) Magyarország U21 Kazahsztán U21 közvetítés 08., PÉNTEK GEORGIA - SPANYOLORSZÁG CIPRUS - SKÓCIA BOSZNIA - LIECHTENSTEIN HORVÁTORSZÁG - LETTORSZÁG SZLOVÁKIA - PORTUGÁLIA 2023. 00: Kazahsztán U19– ... Spanyolország u19 vs olaszország u19 felállások Lettország u19 magyarország u19, 14. Spanyolország u19 olaszország u19 20 10 Hungary u19 portugal u19 élő eredmények és élő online közvetítés 2011. Spanyolország u19 vs olaszország u19 felállások Lettország u19 magyarország u19, 14. Lettország u19 magyarország u19,. Napoli u19 lazio u19 élő eredmények és élő online közvetítés 2020. A spanyolország u19 ...