top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Shqipëria Republika Çeke shiko live 12/10/2023


6 orë më parë — Shqipëria Republika Çeke drejtpërdrejt live 12 tetor 2023. 10 sht 2023 — Shqipëria Polonia drejtpërdrejt live 10 shtator 2023. 20 orë më parë .


Kepa Arrizabalaga ishte shumë afër transferimit te Bayern Munchen, por Real Madrid humbi Thibaut Courtois për shkak dëmtimi dhe u hodh në sulm për... Angli Qendërmbrojtësi anglez, Harry Maguire, zbuloi se David Beckham ishte solidarizuar me të pas autogolit që shënoi në një ndeshje miqësore me Skocinë, në Glasgow,... Premier League Manchester United është gati të paguajë rrogën e plotë të Jadon Sanchos, mjafton që lojtari i talentuar të largohet nga “Old Trafford” në merkaton... Birmingham City është gati të bëjë gjithçka për të pasur Wayne Rooneyn në krye të stolit të skuadrës. Klubi anglez shkarkoi trajnerin John Eustace,... David Beckahm mund të rikthehet tek Manchester United si ambasador i klubit, në rast se sheiku Jassim Bin Hammad Al Thani do të marrë... Rastet e individëve që kanë bërë pagesa dhe nuk kanë arritur të marrin biletën nga portali biletarisë janë zgjidhur të gjitha me sistemin bankar që ka kthyer mbrapsh të gjithë pagesat e kryera. Falenderojmë të gjithë tifozët për interesimin dhe kërkojmë e dëshirojmë të mirëkuptohemi nga ta për mosplotësimin e të gjithë kërkesave të tyre. Çdo stadium i ndërtuar do të ishte i pamjaftueshëm për të përmbushur kërkesat për këtë ndeshje. Për këtë ndeshje kemi vepruar dhe ndjekur të njëjtat procedura dhe rregulla si në ndeshjet me Moldavinë dhe Poloninë ku secili aplikant mund të blejë jo më shumë se 4 bileta. FSHF ka njoftuar fillimin e procesit ditën e premte, datë 15 shtator. Por për arsye të mbingarkesës e rradhës së madhe të aplikantëve sistemi ka pasur disa herë rënie, të cilat janë stabilizuar dhe shitja ka filluar në orën 21. 15 siç është njoftuar në kanalet tona zyrtare të komunikimit. Në portalin e biletarisë dhe në faqen zyrtare të Federatës kanë qënë mbi 300 mijë persona ne pritje në orët para dhe gjatë shitjes së biletave. Biletat e nxjerra në shitje në një kohë rekord janë mbaruar. Në të njëjtën kohë dëshirojmë të saktësojmë se biletat e kërkuara nga tifozeritë e organizuara që mbështesin ekipin kombëtar në ndeshjet brenda dhe jashtë vendit janë të reservuara dhe i shpërndahen tifogrupeve të cilët bëjnë shpërndarjet për anëtarët e tyre. Notat e lojtarëve, Republikë Çeke 1-1 Shqipëri: Asani, Ramadani dhe Berisha më të mirëtShqipëria ka marr një barazim të madh ndaj Republikës Çeke me rezultat 1-1, duke vazhduar ëndrrën drejt Euro 2024. Fillimisht shënuan çekët me Vaclav Cerny, por Shqipëria barazoi shifrat me Nedim Bajramin me një super gol. Lojtari më i mirë i Shqipërisë doli të jetë Jasir Asani me notën 7. 2, ndërsa pas tij u vlerësuan Ylber Ramadani (7. 1) dhe Etrit Berisha (7. 0). Më të dobëtit te kuqezinjtë ishin Sokol Cikalleshi (6. 3) dhe Elseid Hysaj (6. 4). Te çekët larg më i miri ishte Tomas Sucek me notën 8. 1. Biletat për ndeshjen Shqipëri-Çeki, informacion i rëndësishëm nga FSHFTakimi i radhës i ekipit tonë Kombëtar, Shqipëri-Republika Çeke, që do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” më datë 12 tetor, në orën 20. 45 është padiskutim një ndeshje me interes shumë të lartë nga publiku shqiptar që jeton brenda dhe jashtë Shqipërisë. Këtë sezon kualifikues për shitjen e biletave, Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur në dispozicion të publikut portalin ebileta. al. Kjo me të vetmin qëllim që sportëdashësit që duan të ndjekin ndeshjet e ekipit Kombëtar në shtëpi apo në transfertë, ta kenë sa më të lehtë e komode rezervimin dhe blerjen e tyre. Home | SuperSportSerie A Romelu Lukaku ishte pa dyshim një nga protagonistët më të diskutuar të gjithë sesionit të merkatos. Për të fillimisht u fol për një rikthim... Serie A Adriano Galliani, CEO i Monza, ka folur për të ardhmen e klubit italian, i cili është raportuar se do të shitet. Galliani theksoi se... Rudi Garcia është në prag shkarkimi nga posti i trajnerit të Napolit. Mungesa e vazhdimësisë në rezultatet pozitive dhe atmosfera jo fort e mirë... Itali Federico Dimarco është shndërruar në një nga futbollistët më të rëndësishëm të Interit, si dhe një nga lojtarët më të spikatur në Europë sa... Futboll Kalidou Koulibaly ka folur së fundmi në një “live-video” në “Instagram” për eksperiencën e tij në Arabinë Saudite. Ishi i Chelseat deklaroi se është... Bundesliga Dani Olmo është një nga objektivat e Barcelonës për sezonin e ardhshëm. Mesfushori ofensiv spanjoll pëlqehet shumë nga trajneri Xavi, por problem mbetet klauzola... Jerome Boateng vijon të jetë pa skuadër. Mbrojtësi gjerman e mbylli me Lyonin në korrik, teksa gjatë ditëve të fundit u përfol për një... Shqipëria Republika Çeke shiko live 12 tetor 2023 59 minuta më parë — Shqipëria Republika Çeke shiko live 12 tetor 2023 ▶️ Albania U21 vs Romania U21 Live Stream & Sign in and watch live .


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page