top of page

STEMxx Chats Group

Public·48 members

Tiešraide: Latvija Armēnija 12 oktobris 2023

2023. gada 19. jūn. — 2023Teksta tiešraide: Latvija - Šveice 0:0 (1. Pēteris Purmalis 14 4. [[TIEŠRAIDE HD##]@@@] Ungārija Somija skatīties interneta tiIzmēģini jau ...

Arī šoreiz Armēnijas vienības raidījums ir pagalam neprecīzs, bumbai lidojot debesīs. 25' Mārcim Ošam sarauj krampis. Elvis Stuglis dodas iesildīties, bet sākumsastāva centra aizsargs ir gatavs turpināt spēli. 24' Bīstama armēņu piespēle gar Latvijas izlases vārtiem. Veiksmīgā kārtā bumba nonāk Uldriķa kājās un tiek izraidīta no Latvijas komandas soda laukuma. 21' Nairs Tiknizjans nonāk izcilā sitiena pozīcijā, taču Ošs pamanās bloķēt bumbu, neļaujot mājiniekiem pārbaudīt otro spēli izlasē aizvadošā Puriņa reakcijas ātrumu. Kalnu Karabahā ievēlēts jauns prezidents 2023. gada 9. sept. — armēņu republika. Kaut arī kopš PSRS sabrukuma Azerbaidžāna nekontrolē Teksta tiešraide Teksta tiešraide · 37 · TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas ... Kazakevičs izmantojis visas savas maiņas. 82' Uldirķis pārbauda pretspēlētāja krekla kvalitāti un no spēles soģa ierauga dzelteno kartīti. 81' Armēnija iespiež Latvijas izlasi soda laukumā. Stuglis noskatās kā bumba tiek izripināta viņam starp kājām, bet veiksmīgā kārtā spēles apaļais objekts ceļu uz Puriņa vārtiem neatrod. 79' Bīstams sitiens pāri Puriņa sargātajiem vārtiem. Spercjanam atliek vien pasmaidīt, ka bumba kārtējo reizi viņa izpildījumā ir lidojusi pāri mērķim. 74' Uz maiņu spēlē ienākušais Dašķevičs labi veido saasinājumus no kreisās laukuma malas, izpildot labus centrējumus pretinieku soda laukumā. Vairākiem Latvijas spēlētājiem neizdodas vienoties par to kurš uzņemsies sitiena izdarīšanu un iespēja tiek izšķērdēta. 69' Pēc gandrīz septiņdesmit nospēlētām minūtēm Elvis Stuglis nomaina savu komandas biedru Mārci Ošu. Kazakevičam atlikusi vēl viena spēlētāju maiņa. 67' Bumba pēc rikošeta nonāk Armēnijas vārtos! Rezultāts 1:1! Dašķevičs ar piespēli nogādā bumbu soda laukumā, kur vārtsargs to ar dūrēm sit prom no sava cietokšņa. Pirmais spēlētājs pie bumbas ir Roberts Savaļnieks, kura sistā bumba trāpa pa papēdi armēņu aizsargam. Čančarevičs vairs nav spējīgs reaģēt un uz rezultāta tablo panākts līdzsvars. Savaļniekam šie ir trešie vārti izlases rindās. #LatvijasIzlase #11vilki #ARMLVA pic. twitter. com/c9uoYip2VN— Futbola federācija (@kajbumba) June 19, 2023 45'+4 Latvijas izlase pirmā puslaika gaitā nav izdarījusi nevienu sitienu pretinieku vārtu taisnstūrī. Pirmā spēles daļa noslēgusies. 45' Pēc ilgāka pārtraukuma Latvija tiek līdz soda laukumam, kur bumbu ieved Gutkovskis. Polijas čempiona piespēli saņem Uldriķis, kurš saminstinās un tiek atbrīvots no spēles apaļā priekšmeta. 44' Ošs laukumu vēl neatstāj, cerot sagaidīt pirmā puslaika beigas. 43' Ošs atkal uz zālāja. RFS centra aizsargs nav gatavs pabeigt puslaiku, viņa vietā laukumā gatavojas nākt cits RFS spēlētājs Elvis Stuglis. Latvijas izlases jūnija spēles – Viaplay, Skaties.lv un Latvijas nacionālās futbola izlases trīs jūnijā paredzētās spēles tiešraidē būs Mediju akreditācija darbam EČ kvalifikācijas spēlē Latvija - Armēnija. ANO misija: Kalnu Karabahā palikuši 50-1000 etnisko 2023. gada 3. okt. — Latvijas basketbola izlase likusi Francijai izmisīgi meklēt glābiņu okupantu līgā TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas karš Ukrainā; ukraiņiem panākumi ...